Yaklaşan Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), otomobil endüstrisi için önemli bir zaman dilimi olacak. Bu endüstrinin önemli oyuncularından biri olan Chevrolet ise üretime hazır olan tam elektrikli motoru ve crossover bir aracı andıran tarzıyla Bolt modelini görücüye çıkaracak.

2015’in Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı’nda VOLT’un şişirilmiş kardeşi olarak ortaya çıkarılan modelden Chevrolet umutlu sözlerle bahsediyor. GM İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mark Reuss Los Angeles Auto Show’da Chevrolet BOLT-CES açıklamasını doğruladı, ancak satış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmedi.

2016 yılının ilk aylarında satışa çıkarılacağı söylentiler arasında ancak kesin bir doğrulama yok. Son haliyle yaklaşık 320 km menzili ve tahmini 30.000 dolarlık fiyat etiketiyle giriş seviyesi elektrikli araçlarda büyük bir hit olacağı tahmin ediliyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "CES’te gözler üzerinde olacak"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
yljod2zh3
Üye

Bir canlı yayında Chevrolet mi kaldı demiştiniz buyrun 🙂 Bir tane chevrolet testi yapında bari o kadar haber yazıyorsunuz…

Onur Mutlu
Üye

Canlı yayını izlemedim ancak Türkiye’ye gelen chevroletler gerçek chevrolet değildi zaten. Anavatanına gidip bakmak lazım