YENİ YILA, YENİ BİR CITROËN İLE GİRMEK İSTEYENLER İÇİN 9 BİN 500 TL’YE VARAN İNDİRİM VE %0 FAİZ FIRSATI

Yılsonuna özel kampanya kapsamında Citroën’in şehir içi sürüşü keyfe dönüştüren modellerinden C4 Picasso, 50 bin TL’lik kredi kullanımında 25 ay %0 faiz imkanı, Citroën’in diğer tüm binek modelleri 25 bin TL’lik kredi kullanımında 25 ay %0 faiz seçeneği ve 9.500 TL’ye varan indirim fırsatıyla Aralık ayı boyunca Citroën bayilerinde…

Citroën, binek modellerinde “kaçırılmayacak indirimler ve çok cazip faiz seçenekleri” ile Citroën sahibi olma fırsatı sunuyor. Aralık ayı süresince C-Elysée’de 9.500 TL’ye, C4 Cactus’te 6.000 TL’ye, C4 modelinde 5.500 TL’ye, C4 Picasso modelinde ise 7.000 TL’ye varan cazip indirim fırsatları sunuluyor.

Aralık ayına özel, her beklentiye uygun faiz seçenekleri…

Citroën’in faiz kampanyası Aralık ayında da devam ediyor. C1, C3, C4, Grand C4 Picasso, C4 Cactus ve C-Elysée modellerinin tüm versiyonlarında 25.000 TL’lik kredi kullanımına 25 Ay %0 faiz imkanı sunulurken; 5 kişilik Citroën C4 Picasso için 50.000 TL’lik kredi kullanımına 25 Ay %0 faiz avantajı sağlanıyor.

Citroën herkesi test sürüşlerine davet ediyor!

25 Aralık tarihine kadar devam edecek “Citroën Test Sürüş Günleri” etkinliğine katılanlar, test sürüşü sonrası kendilerine verilecek şifreyle, SMS ya da testsurusgunleri.citroen.com.tr sitesi üzerindeki online formu doldurarak özel bir çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş sonucunda 3 kişiyi iPhone 6S kazanma şansı bekliyor.

Citroën binek araçlar, Aralık ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde müşterileri bekliyor!

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "Citroën 2016 özel indirimi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
jeffwaterss
Üye

Enteresan , gecenlerde yerli bir otomobil dergisi aldim , yapraklarin bir yanı haber , diger yani reklam , sonra düşündüm , bu adamlar reklam almasa ne yapar diye ? Hani cok severek izledigimiz testler var ya , zaman zaman acimasiz yorumlar yaptigimiz , zaman zaman eglendigimiz , bu reklamlari bu sayfada yayinlamasalar , kim test arabasi verir ? Bu site elbette boyle reklamlar yayinlayacak , televizyonda radyoda youtubeda orada burada reklam izlemiyor musunuz ? Ustelik zorla izletiyorlar , burada haberin ustune tiklamayip okumama sansiniz var , onu degerlendirin .

Exhaust
Üye

Çok haber yapın eyv
Ama çöp haber yapmayın
Bu ne ya? Bu tarz kampanya cart curt haber yapmayın bence çer çöp dolu gibime geliyor şu haberlerin %60ı

Exhaust
Üye
Hayır sürekli burda aksiyonlu haberler olsun demiyorum onlarında çöp olanı çıkabilir? Hani HABER mi bu şimdi? Ben citroen alıcak olsam veya her hangi bir araba alıcak olsam önce bir onun sitesine girip bakarım fiyatlara renklere e ordada yazıyor zaten kampanya var diye Buraya gelenler ne için geliyor işin “araba” kısmına geliyor finansal değil ki? Aslında burda kampanyalar diye bir başlık/sekme filan olup oraya konabilir bunlar? Böyle çok şey oluyor… İnsanın haberler kısmına giresi gelmiyor bu tarz haberler olunca Burda eleştirim size değil genel olarak ÇOK fazla haber yapılıyor (iyi güzel) ama bu haberlerden birini belki okuyorum belki okumuyorum.. Hani hergün… Read more »