Mercedes CLA ve CLA Shooting Brake, yeni videolarıyla karşınızda.

Dikkatli gözlerin bile zor anlayabildiği bir makyaj operasyonu geçiren CLA ailesi, A-Serisi’nde olduğu gibi bi-xenon farların yerine geçen yeni LED farlarıyla fark edilebiliyor. Ön ve arkada kullanılan LED farların kamuflajına gerek duymayan Mercedes, arka far grubunda güncel modele göre daha farklı şekilde yanan LED farları tercih ederken fırçanın ucuyla tamponlara da dokunuvermiş.

2016 model tüm Mercedesler’de görmeye başlayacağımız Apple CarPlay ve Android Auto sistemlerini destekleyen bilgi-eğlence sistemiyle donatılacak olan 2016 CLA’ların iç mekanında ise galvanize görünümlü kumanda elemanları tercih edilmiş.

2016’nın Mart ayında gerçekleşecek Cenevre Motor Show’da tanıtılacak olan CLA ailesinin motorlarında herhangi bir değişikliğin olup olmayacağı netlik kazanmazken tanıtımından kısa bir süre sonra satışa sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

PAYLAŞ
Önceki içerikOpel Aralık 2015 Fiyat Listesi
Sonraki içerikVAG dizel motorunu güncelliyor!
Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :”Nasıl yardımcı olabilirim?” düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz