Nissan mevcut GT-R’a odaklanıyor

Yeni model için biraz daha beklemek gerekecek.

3
685

Nissan GT-R program yöneticisi Hiroshi Tamura, GT-R’ı biraz daha kaliteli ve pahalı bir konuma getirmek istediklerini açıkladı.

Top Gear’a konuşan Tamura, GT-R’ı daha elit hale getirmek istediğini ve bunu sadece süsleyerek yapmak istemediklerini belirtti. Mühendis, şirketin hala yol tutuş ve NVH (Noise,Vibration,Harshness) seviyesini geliştirmek için imkanları olduğunu sözlerine ekledi. Tamura, ayrıca GT-R’da sürüş ve konfor konusunda bazı geliştirmeler yapılabileceğini de söyledi.

Tamura, GT-R Egoist Edition modelinin bu geliştirmeye en güzel örnek olduğunu ve bizleri nelerin beklediğini bu örnekle görebileceğimizi belirtiyor. Bu özel model 2010 yılında tanıtıldı. Araç, üst sınıf deri döşeme, “Wajima Maki-e” direksiyon amblemi ve Bose müzik sistemi ile donatılmış ve her sürücünün sürüş pozisyonuna göre özel olarak ayarlanmıştı.

Ne yazık ki Nissan yeni model GT-R’dan çok, mevcut modeli biraz daha geliştirmeye odaklanmış durumda. Tamura yaptığı açıklamada bir sonraki GT-R modelinin mevcut araçtan çok daha iyi olmasını istiyor.

 

Yorum Yaz

3 Yorum "Nissan mevcut GT-R’a odaklanıyor"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Exhaust
Üye
Exhaust
11 ay 16 gün önce

GT-R ın formulü bu!

Porsheden ucuz ve daha hızlı! Ne elitliği…

mgoktugdedeoglu
Üye
mgoktugdedeoglu
11 ay 16 gün önce

Elitlik işinde iyi para var çünkü.

Nıght.drıfT
Üye
Nıght.drıfT
11 ay 16 gün önce

Yeni tasarladıkları/tasarlayacakları GT-R modeli eskilerinin yerini tutmayacak bence. Elitlik bazen işi bozuyor.

wpDiscuz