Volkswagen’den “hotcabrio”: Golf GTI Cabriolet

Sizce de çok "sıcak" değil mi ?

2
1316

Volkswagen, Golf GTI Cabriolet için bir dizi görsel düzenlemeler yapmaya başladı.

VW “hotcabrio”su için küçük yenilemeler yapsa da göze özel görünüyor. Dışarıdan başlarsak kırmızı radyatör ızgara detayları dikkat çekiyor. Değişiklikleri yine kırmızı fren kaliperleri, yeniden şekillenmiş tamponları ve yan eşik uzantıları devam ettiriyor.

Yeni parlak difüzör, 17” alaşımlı Brooklyn dizayn jantlar yada isteğe bağlı 18” Austin jantlar ile bizlere seçim olanağı sunulmuş. Ek ücret karşılığında arka spoyler, derin mavi ve derin siyah renkleri alınabiliyor.

Kabin içinde pek güncelleme bulunmazken standart kırmızı damalı koltuklarla devam edilecek gibi görünüyor. Ayrıca Volkswagen’in deri dizaynını yeni çok fonksiyonlu direksiyonunda, vites ve el freni kollarında da kullanması bekleniyor.

Modeli mekanik olarak incelediğimizde Volkswagen Golf GTI Cabriolet’in 6 ileri DSG şanzıman ile birlikte 217 beygir güç üreten 2 litrelik turbo beslemeli ve benzinli bir motorla sunulması bekleniyor. Bu motor 6,9 saniyede 100 km/s hıza ulaşabiliyor ayrıca şaside spor detaylara önem verilip elektronik diferansiyel kilidi koyulmuş.

Modelin Almanya’da 37,000 € başlangıç fiyatıyla sunulması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Volkswagen’den “hotcabrio”: Golf GTI Cabriolet"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Pulpa
Üye

Golf 6 Zaten:) Golf 7 GTI jantları da daha iyi durmuş 6 da
.

Ali Erkan Kızgın
Üye

Golf 7’ye nazaran, Golf 6’ya daha çok benziyor.

wpDiscuz