Volkswagen CES 2016 fuarında yeni bir konsept araç sunmayı planlıyor.

Volkswagen önümüzdeki yılın başlarında tüketici elektroniği fuarında (CES) yeni konsept aracını ortaya çıkartacak. VW Binek otomobiller başkanı Dr. Herbert Diess, açılış konuşması sırasında yeni aracın gövde ve motorla ilgili detaylarını açıklayacak.

Diess, konuşmasında Volkswagen’in gelecek vizyonunu paylaşacak ve şirketin sürdürülebilirlik için neler yapacağını tüketicilere aktaracak. Altı çizilen bir diğer nokta da uzun mesafe elektromobilitenin yeni bir çağa geçecek olması.

Geçen sene yapılan fuarda VW, Golf R Touch konseptini sundu ve araçlarda kullanılacak yüksek teknoloji özellikler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağladı. Patronların söylediğine göre “yenilikler Volkswagen’in geniş ürün portföyünde kendi yolunu bulacak”.

Şu anda sadece merak uyandıran bir görüntünün arkasında saklanan araç için somut bir şey söylemek zor. Ancak C formlu gündüz ledleri ve cesur ızgarası markanın etkileyici tasarım dilini gözler önüne seriyor.

Aracın şekli ve boyutu belli olmasa da 6 Ocak’ta gösterinin başlamasıyla beraber bütün sır perdesi ortadan kalkmış olacak.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir