Daha önceden 2017’de tanıtılacağı doğrulanan Abarth 500X için OmniAuto’daki yetenekli bir tasarımcı tarafından arabanın muhtemel dış görüntüsü için bir görsel hazırlandı.

Daha önceden Abarth 500X’in 2017 yılında duyurulacağı belirtilmişti. Modelin daha agresif görünüm ile karşımızda olacak 500X Chicane concenpt gibi olabileceği tahmin ediliyor.

Sadece dış görünüş olarak değil ayrıca kaputun altında da büyük değişimler olacak henüz motor hakkında bilgi verilmese de kaputun altındaki canavar için en büyük aday 1.75 litre hacmindeki Alfa Romeo 4C modelinde kullanılan turbo şarjlı motor. Modelin en az 200 beygir ve 4 çeker sistemiyle sunulması bekleniyor.

Abarth 500X’de planlanan diğer yükseltmeler arasında daha büyük frenler ve daha agresif bir egzoz sisteminin kullanılması var. Ayrıca iç mekanda da sıradan bir 500X’den ayrı olarak Abarth 500X karşılaşabileceğiniz özel malzemelerden oluşacak.

2017 yılına kadar Abarth 500X’in hazırlanmasını beklememiz gerekiyor, takip edilen bu yıl içerisinde Abarth 124 Spider da tanıtılacak.

 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1
0
0
 
1
Ömür Deniz Seçilen
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Ömür Deniz Seçilen
Üye

Reislerin POV videosundaki isteği gerçek oluyor 🙂