Ülkemizde geçtiğimiz yılın en çok izlenen yabancı filmi olan Hızlı ve Öfkeli’nin başrol oyuncusu Vin Diesel, Instagram hesabından serinin yeni filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8’in ilk resmi afişini paylaştı.

Serinin 7. filminin çekimleri sürerken ünlü aktör Paul Walker’ın ani ölümü sevenlerini üzüntüye boğmuştu. Bu ani kayıptan sonra serinin devam edip etmeyeceği tartışılırken bir üçleme şeklinde devam edip 9. filmde noktalanacağı açıklanmıştı. Hızlı ve Öfkeli’nin yapımcısı ve başrol oyuncusu Vin Diesel, “Hızlı 8″in ilk afişini paylaşarak serinin hayranlarını heyecanlandırdı.

“Yeni yollar önümüzde” sloganıyla çıkan afişte New York manzarası ve Nisan 2017 tarihi dikkat çekiyor. Aksiyondan çok arabaların ön plana çıkacağı anlaşılan serinin yeni filmi New York sokaklarında çekilebilir. Ayrıca yönetmen F. Gary Gary’e göre filmin bir ayağı da Küba’da geçebilir. Başrolünde Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Ludacris ve Tyrese Gibson’ın yer alacağı serinin 8. filminde Eva Mendes ve Kurt Russell’ın da yeniden oynaması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Hızlı ve Öfkeli 8’in ilk afişi yayınlandı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
srtkmc
Üye

Yine son sürüşmü olucak :D:D
3 filmdir bu iş son bu son sürüş bu son görev diyip duruyolar.Hayır severek izliyorum buna da koşucam 😀

ceyddu
Üye

Bu ne hiz haci

Bilionera
Üye

Doğrudur, instağramda baylaştıydım.