Sürmek Lazım ekibinden Opel Astra 1.3 CDTI Enjoy incelemesi.

10
Kimler Neler Demiş?

avatar
6
4
0
 
7
enescakirogluRoute66Onur MutluPulpautkudemir
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
enescakiroglu
Üye

çok güzel olmuş ağzınıza elinize sağlık. utku çocuğun içi cız etti ne yaptın arabayı 🙂

Route66
Üye
Route66

Bendede 2011 model var ve çok memnunum testte bahsetmemişsiniz ama 1.3 cdti motorlarda triger zincirdir ve kolay kolay değişmez ayrıca servis dediğiniz gibi çok pahalı değildir ben 60 bin bakımını 299 tl ye yaptırdım 3 ay önce aracın ilk sahibiyim ve bugüne kadar sadece akü değişti başka bir problemi olmadı düşünenler gönül rahatlığı ile alabilir

Pulpa
Üye
Pulpa

2010 Kasımda 0- otomatiği 35bin tldi. işyerinden arkadaşım almıştı.şoför değişince direk 3.el olmuş araç, işkence testine maruz kalmış.

Onur Mutlu
Üye
Onur Mutlu

Makas atmayı dediğiniz anda kapattım videoyu. İlk başlarda çok beğenmiştim ama insanların canını tehlikeye atacak davranışların normal bir şeymiş gibi yaptığınızı duyunca sinirlerim hopladı.

utkudemir
Üye
utkudemir

Selamlar, orada bahsedilen makas, el freni gibi eylemlerin şaka icabı bahsedildiği gayet açık. Sinirlerinicek bir durum olduğunu düşünmüyoruz. Yine de görüşlerinize saygı duyuyoruz. Yorumunuz için teşekkürler 🙂

Onur Mutlu
Üye
Onur Mutlu

Her yerde bununla ilgili kazalar görüyorum. Kızmamı normal karşılayın ama şaka olduğunu belirtmeniz rahatlattı. Bunun dışında videonuzdaki benzetmelere çok güldüm ???????. Böyle ikinci el araçları test etmeye devam edin.

Exhaust
Üye
Exhaust

Edit filan mükemmel
Program ne?

(çok beğendim)

utkudemir
Üye
utkudemir

Çok teşekkürler, final cut