Hustler Rough Road Style

Suzuki, Ocak’ta Tokyo Auto Salon’da 3 konseptini sergileyecek.

İlk olarak Hustler Rough Road Style sağlam şık crossover görevini üstleniyor ve yerden yüksekliği, off-road lastikleri, kafesle kapatılmış farları ve aliminyum gövde altı korumasıyla geliyor. Konsept sarı üzerine siyah tavan; kapılarda ve kaputta yazılmış ismiyle tamamlanmış oluyor.

Diğeri ise Alto Works üretim modelinin yarışçı tekrarı olarak değerlendirilebilecek Alto Works GP. Gövdesi asit yeşille vurgulanmış meneviş mavisiyle kaplanmış; bunun ilhamını da yine şovda sergilenecek olan Suzuki’nin MotoGP motosikletinden almış. Aynı zamanda karbon fiber kaportası ve sportif süspansiyonlarla birleştirilmiş kalın lastikleri var.

Sonuncu fakat bir o kadar da önemli olarak Ignis Water Activity hafif turuncu detaylarla birlikte mat askeri yeşil ile birleştirilmiş. Maceraperest insanlar için tasarlanmış olan modelin tavanına monte edilmiş kanoda turuncu ile bitirilmiş. Suzuki, metalik alt gövde koruması eklemiş ve geniş parlak alaşım lastikler yerleştirmiş. Bu bir kaç ay önce gösterilmiş Ignis Trail konseptinin bir türevi ancak bu kez farklı bitirilmiş.

Bu 3 Suzuki konsepti 15 Ocak’ta başlayacak olan Tokyo Auto Salon’da faaliyete geçecek.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir