Mugen Civic Type R

Yılın en hızlı hothatch’lerinden olan Honda Civic Type-R, tasarımcı doktorlar tarafından Tokyo Auto Show’a yetiştirilmek üzere ameliyata alındı.

Özelleştirilmiş JDM modellerinden ve Mugen’dan destek alan tasarımcılar en yeni haliyle Civic Type-R sergilemeye hazırlar. Dış görünüşündeki keskinliği daha agresif görünen Mugen Body Kit’e borçlu olan Type-R, halihazırda bulunan beyaz renginin üzerine yerleştirdiği siyah eklerle zıt renklerin uyumunu yakalamış.

Siyah detayların yan marşpiyaller ve daha hafif arka spoyler ile devam ettiğini düşünürsek, Mugen tarafından yapılan tüm değişikliklerin görsel aşamada olduğunu belirtmeliyiz. Modulo isimli yeni bir varyantında geleceğini müjdeleyen teknikerler, yeni bir body kit, yakıt doldurma kapağı ve kırmızı desenler gibi ayrıntıları bizimle paylaştı.

Geçen yıl piyasaya sunulmasına rağmen 2017’nin sonlarına doğru yeni bir karoserin bizlerle olacağını unutmayalım. Ayrıca Honda, Tokyo Auto Show’da GT500 NSX Konsept-GT isimli konseptibin yanı sıra S660 roadster’ını da kullanıcılarına sunacak.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir