Fiat Panda operasyon geçiriyor

Sadelikten ödün vermiyor.

1

İlk jenerasyonuyla 1980-2003 yılları arasında tam 23 yıl satışta kalan Panda, ikinci jenerasyonuyla hayatına devam ederken kamuflajlı olan makyajlı versiyonuyla İtalya’nın başkenti Torino’da objektiflere yakalandı.

Makyaj operasyonu yaparak bu yılın sonunda tanıtmayı düşündüğü Panda’nın testlerine devam eden Fiat, görünen o ki, küçük bir makyaj operasyonuyla yetinmiş.

Panda’nın iç mekanında 500 ailesinden izler göreceğimizi belirten İtalyan kaynaklar, ayrıca modelin; 5 inç’lik ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, yeni bir görünüme sahip direksiyon ve vites koluyla donatılacağını belirtiyorlar.

Motor gamının yine 500 ailesiyle ortak olacağı belirtilen Panda’nın hem beş ileri hem de altı ileri manuel şanzıman seçeneklerinin yanında robotize edilmiş Dualogic şanzıman seçeneğiyle de satın alınabileceği gelen bilgiler arasında.

2017 Pandayı Ekim ayında gerçekleştirilecek Paris Motor Show’da görücüye çıkarmayı planlayan Fiat, modeli yıl sonuna kadar satışa çıkarmayı düşünürken 500’ün temelleri üzerinde inşa edilecek olan 3. jenerasyon Panda’nın çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz