Takipçilerimizden Turhan KÖSE ve arkadaşının iki farklı aracı çalınmış. Olayla ilgili detayları forumdaki konudan aktardık. Gören, dikkatini çeken olursa lütfen forumdaki konu üzerinden veya sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşsın.

 

“”30 ocak akşamı Tekirdağ’da evime hırsız girdi, benim ve arkadaşımın arabaları ve bazı eşyalar çalındı.
Yolda veya park halinde görmeniz durumunda bana bilgi verirseniz sevinirim.
Araçların plakaları muhtemelen farklı olacaktır, ikiz plaka kullanan bir ekip olduğu söylendi. Yolda plakalı olarak görülmesi oldukça zor.
Park halinde bulunma ihtimali var bu sebeple aynı model araçlardan farklı yönlerini de yazıyorum.

Mercedes A180Amg – Beyaz 2012
34 TA 7293
Cam tavanlı, xenonlu
Sürücü koltuğunda sigara deliği var.

BMW 3.16 – Beyaz 2011
34 AG 3662
Ekranlı model.
Ön camda çatlak nokta var, sağ far altında boya dökülmesi var.

ESENYURT ya da GAZİOSMANPAŞA civarında olma ihtimalleri kuvvetli.

Paylaşırsanız sevinirim.

TEŞEKKÜRLER
Turhan KÖSE””

forumdaki konu

iletişim bölümü

 

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum "Çalıntı aranıyor!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
iceman7
Üye

Sahibindende 20 bin tlye satildi bir a180 hasarli arac bolumunde orayida arastirirsaniz hirsizlar eger salaksa yakalayabilirsiniz aklinizda bulunsun

Ali Serdar GÖK
Editor

İnşallah bulunur, bu ne biçim adi bir davranış. Gerçi hırsızda ahlak aramak yanlış olur …

Salih Karaalioglu
Üye

Geçmiş olsun. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Mal canın yongası sonuçta. Suçluya gereken cezanın verilmediği bir adalet sisteminin olduğu ülkede yaşadığımız için bu tür olaylar sıkça meydana geliyor. Hırsız takım elbise ve sakal traşı, güzel konuşma ile de iyi hal indirimini alacağının farkında olduktan sonra… Adam öldürmenin bile doğru dürüst cezası olmazsa, hırsıza kim niye ceza versin. Allah kahretsin böyle düzeni. Şu Esenyurt ve Gaziosmanpaşa kadar da rezil mahalleleri olan ilçeler yok herhalde İstanbulda. Anadolu yakasının da bazı ilçelerin bazı mahalleleri berbat. İt uğursuz cenneti mübarek. Herkes de biliyor ancak bi b.k olduğu yok.

yljod2zh3
Üye

Kasko yokmuydu ? Sounçta araç çalışıyorken anahtar üstünde olsa bile kasko belli bir araştırmadan sonra aracın kasko değerini veriyor diye biliyorum, en azından benimkisi öyle

Salih Karaalioglu
Üye

Poliçeyi kontrol edip emin olmakta fayda var. Anahtarla çalınma ile anahtar üzerinde çalınma bambaşka şeyler aman karıştırmayın. Anahtar üzerinde çalınma hırsıza mal teslim etmekten farksız bir şey çünkü. Tabi kasko poliçenizde buna özel muafiyet yoksa.

thestig
Üye

Geçmiş olsun. Umarım bulunur.