Fiat Egea SW kamuflajsız nasıl görünüyor

Sır perdesi aralanıyor!

5
2209

Bilindiği üzere, Fiat Egea’nın SW versiyonu 2016 yılı içerisinde plazalarda yerini alacak. Otomobil blog ve forumlarında dolaşan bir sürü ön çizim, fotomontaj görmekteyiz Egea SW hakkında. Tabi bunların hangisi ne kadar yaklaşıyor gerçek modele, bilinmesi güç bir durum.

Genellikle araçların kamuflajsız hallerinin başarılı tahminleri ile öne çıkan bir İtalyan otomobil sitesi, Egea SW ile ilgili çok ciddi bir fotoğraf paylaştı. Site tarafından kamuflajsız Egea vagonun bu şekilde olacağı iddia ediliyor.

Fotoğrafa baktığımız zaman, ön bölümün sedan versiyonuyla birebir olacağı görülüyor. Fiat Stilo SW versiyonun yerini alacak olan Egea SW, daha geniş aileler ve buna bağlı olarak da büyük yükleme alanları dikkate alınarak geliştirilmiş bir steyşın vagon.

Egea sedanın 520 litrelik bagaj hacmine sahip olduğunu biliyoruz. SW versiyonunun ise asgari 550-560 litre olacağı belirtiliyor. Arka bölümüne baktığımızda, genellikle hatchback araçlarda görülen arka cam üzeri spoileri ve bu spoiler üzerinde yer alan üçüncü fren lambası göze çarpıyor.

1.4 ve/veya 1.6 litrelik benzinli motor(lar) ve 1.3 ile 1.6 litrelik Multijet II dizel motorların görev yapacağı Egea SW’a, 5 ve 6 ileri manuel şanzıman ile 6 ileri otomatik şanzıman eşlik edecek.

2016 yılının ikinci yarısında piyasaya sunulması beklenen Egea SW bakalım ne kadar başarılı olacak, ne dersiniz?

Yorum Yaz

5 Yorum "Fiat Egea SW kamuflajsız nasıl görünüyor"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
bsdundar
Üye
bsdundar
9 ay 22 gün önce

Photoshopcu sallamis. Bu arac arkasi bu sekilde gelmez bence. Cok daha sik olur. Turkiyede ciddi guncel SW acigi var. Bence bu arac is yapar.

AO
Üye
AO
9 ay 22 gün önce

Yine leylek gibi görünüyor, paçayı sıvamışta dereden geçecek gibi.

mehmetomeracar
Üye
mehmetomeracar
9 ay 22 gün önce

sadece arkasını kısaltın egea hatchback olsun

kutup_ayısı_katili
Üye
kutup_ayısı_katili
9 ay 22 gün önce

Neden bilmiyorum ama rapide spaceback i andırdı ve evet, boyle olmaz bu araba

Onur Mutlu
Üye
Onur Mutlu
9 ay 22 gün önce

Eğer yine uygun fiyattan satılırsa, ikinci Toros etkisi yaratabilir. Özellikle köyde yaşayan ve geçimini tarımla sağlayan halkımız için bu station arabalar çok önemli.

wpDiscuz