Çift kavramalı DCT şanzımana sahip Hyundai modelleri Accent Blue, i30 ve Tucson ile yaptığımız üç günlük Karadeniz yolculuğunun son bölümünde, Sümela Manastırı ve çevresindeki eşsiz doğayla baş başa kalıyoruz.

Altıncı bölümünde, Trabzon’da güne güzel bir sürprizle başlayıp Tucson’a geçmiştik:

Beşinci bölümde, Ordu’ya yol alırken i30’u tanımıştık:

Dördüncü bölümde, Bafra Pidesi yedikten sonra Accent Blue’yu anlatmıştık:

Üçüncü bölümde, Bandırma Vapuru’na çıkmıştık:

İkinci bölümde, Bulak Mağarasını gezip soluğu Samsun’da almıştık:

İlk bölümde, İstanbul’dan yola çıkıp önce Bolu’da kahvaltı etmiş, ardından Safranbolu’nun tarihi mekanlarında mola vermiştik:

Kimler Neler Demiş?

221 Yorum "Hyundai Karadeniz Turu | Final"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
motorsinann
Üye

Muhip abi kilo almış, tontiş olmuş 🙂

Ali8
Üye

Aslı abla köprüden geçerken emniyet kemeri takılı değildi yok arkadaş böyle bi şey olamaz ya insanlara hep kötü örnek oluyorsunuz siz hep doğuşun adamlarısınız bla bla bla 😀 😀 😀 Çok güzel çok keyifli 7 bölümdü sanki dizi izler gibi merak bekliyodum. Nice böyle projelere 😀 😀

Wolqun
Üye

Muhip’ in beton mikserlerinin sürekli geçtiği köprüden 2 tonluk araçla geçmekten bu kadar tırsması ve gerçekten araçtan inmesine inanamadım. Aslı’ya helal olsun. Tedbirli olmak başka şey, karşıda mikserler park etmişken bile bu kadar evhamlı olmak başka.. 🙂

İstanbullu
Üye

Ben bişeymi kaçırdım, Final için yapılan Teaser ile bu 6 dk lık videonun içeriği farklı. Nerde sümele manastırı, Hani hiç bi yere girip çıkmadınız. Ben 2 gündür şantiye köprüsünden tucson nasıl geçeçek onu izlemek için beklemedim ki. Gezi ve araba tanıtımı tadında olmasın bekledim. Bu video neye benzemiş, sanki montajci çok yorulmuş akşamda geç saate gelmiş. iki video daha koyumda bitsin şeklinde yarım kalmış.
Hayal kırıklığına uğradım. Ben montajsız koysanız bile izlerdim o videoları.

Yıldız
Üye

Buğra başkan montajda gene harikalar çıkarmış. Güzel projeydi umarım devamı gelir. Emeğinize sağlık.