Hyundai Karadeniz Turu | Final Teaser

Son bölüm.

11

Çift kavramalı DCT şanzımana sahip Hyundai modelleri; Accent Blue, i30 ve Tucson ile yaptığımız üç günlük Karadeniz yolculuğunun final bölümü 28 Şubat Pazar günü sizlerle.

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
nogayGursel24judgetugaysahin92ognn Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Gursel24
Üye
Gursel24

Görsel açıdan oldukça başarılı

mzby
Üye
mzby

Hyundai grubundaki bu gelişimi takdir etmemek elde değil, adamlar son 5 yılda inanılmaz bi gelişim ve değişim içinde ve gerçekten bu sektörün devleri arasına girmek için onlar gibi düşünüp onlar gibi yaşamaya başlamışlar Almanya da tasarım ekibi kurmak bu ekibe BMW tasarımcısı Thomas Bürkleyi getirmekle kalmayıp VW grubunun eksi tasarımcısı Audileri de bi süre tasarlamış Peter Schreyer\’i de ekleyerek inanılmaz bir ekip oluşturmuşlar, zaten Tucson\’un da tasarımcısı Peter Schreyermiş, adamlar gerçekten öyle tasarımlar yapıyor ki büyülenebiliyorsunuz, eski alışkanlıklar ve mevcut durum arasında neler oldugunu anlamaya çalışırken buluyoruz kendimizi , eski alışkanlıklarımızla bazılarımız markaya karşı bi önyargıyla baksakta markanın bu yeni… Read more »

CanSoylu
Üye
CanSoylu

Bitmesin

Necati Erdoğan
Üye

Dört gözle bekliyoruz arkadaşlar.

nogay
Üye
nogay

taraflı yayın.

Utkuklnc
Üye
Utkuklnc

Arkadaşım taraflı yayın olduğunu iddaa ediyorsun bak bakalım bu adamlar bu 3 arabanın testinde söylediklerinin aksine bir cümle kullandilarmi otoparkı buram buram reklam kokan diğer sitelerle karıştırma!!!!

ognn
Üye
ognn

testlerde de gereginden fazla övdükleri için hyundai böyle bir şey yapıyor zaten otoparkla. tamam geçmişe göre baya fark var hyundai de ama çok da abartmamak lazım

judge
Üye
judge

Gereğinden fazla ne demek ? Kaç çay kaşığı övmek gerekir ? Fazla mı kaynatmışlar ? Millet bir kere kullanmadığı, hiçbir fikri olmadığı , sadece önyargısı olduğu arabalar beğenilince hazmedemeyip öküz altında buzağı aramaya başlıyor. Aslında tüm mesele bu.

nogay
Üye
nogay

Bakın Otopark karakterine uygun davranmıyor tucson testınde bunu anlatmaya calısıyorum belki haklısın fakat eğer iyi bir otopark takipçisiysen anlamalıydın bu 3 adamın yanyana gelip aynı araç için aynı doğrultuda bu kadar duşunce birliği yapmasının anlaşılmaz olduğunu.

tugaysahin92
Üye
tugaysahin92

Sen otoparka taraflı yayın diyorsun ama git öteki kanallara bak övmekten başka ne yapıyorlar. Maşallah hepsi polyanna gibi. Bu güzel bu çok güzel hepsi aynı şeyi söylüyor. Tarafsızlık doğrusunu yanlışını açık bir şekilde söylemektir ki bu izleyici kitlesi de bunu bildiği için takip ediyor.

nogay
Üye
nogay

Çok zamandır otoparkı takip etmekteyim benim bildiğim otopark ise bu test taraflıdır degil ise otopark.com un çöküşü başlamış demektir. Tucson testleri taraflıdır