120 beygirlik Peugeot 308’in etrafında kısa bir tur.

Kimler Neler Demiş?

25 Yorum "Peugeot 308 1.6 BlueHDi Active | İlk Bakış"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
glasius
Üye

klima düğmelerini ekrana taşıyınca aşağıda çok fazla boş alan kalmış. o boş alanı da sert plastik yapınca pek hoş olmamış bence.

HusoRX7
Üye

fransız araçları nasıl kötü arkadaş 93 model citroen xm sahibiyim hiçbir trim sesi vesaire yok

yusufpasa
Üye
ne yazık ki ön yargılarla dolu bi ülkede yaşıyoruz aynı aracın allure+premium pack donanımlısını kullanıyorum. ve 2006 dan beri ailece farklı pug(206-207-208-308-2008) kullanan birisiyim bir kez olsun rutin bakımlar dışında servise uğramadım. jettadan bu araca geçmiş biriyim ve yalıtım, konfor ve özellikle donanımdan çok memnunum. pahalı mı evet pahalı ama her araba pahalı nerdeyse. bu aracın eş değer donanımda bir golf almaya kalsam eminim cebim daha fazla üzülecek bu yüzden sahip olduğu donanımları düşünürsek sınıfında rekabetçi bi araç olduğunu düşünüyorum. motor-şanzıman kombinasyonundan çok memnunum 15k km yaptım saçmaladığına rastlamadım ve “bozulmayacağım” hissiyle kullanmak ayrı bi yanı. düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye… Read more »
Pulpa
Üye

ilk 3 yıl Peugeot iyi, sonra dökülüyor elinizden çıkarmaya bakın

kansuvargun
Üye

Ben arabayı yaklaşık 6 aydır kullanan birisi olarak klima kumandaları konusunda söylenen çoğu şeye katılmıyorum. Ekran 9,7″ büyüklüğünde olduğu için, klima menüsündeki ekran butonları da baya büyük ve bir kaç kullanımdan sonra hiç bakmadan da klimayı açmayı başarıyorsunuz. Aşağıda verilen görme engelli örneği ise kusura bakmayın ama komik olmuş 🙂

Onur Mutlu
Üye

Sana komiği gösteririm şimdi. Saygısız terbiyesiz. TEK SEN YAŞAMIYORSUN! BENİM BABAM GÖRME ENGELLİ VE NERESİ KOMİK BUNUN. ŞU ANDA KENDİSİ AVUKATLIK YAPIYOR VE BİZ BU DURUMDAN DA RAHATSIZ DEĞİLİZ. HER ARACIN, ERİŞİLEBİLİR OLMASINI İSTEMEK HATA MI YANİ?

Onur Mutlu
Üye

Kimse kimsenin nasıl olduğunu bilemez. Senin çocuğun engelli olsun da gör gününü. Nasılmış bakalım? Nasıl onu yetiştireceksin? Kusura bakmayınmış. Bakarım tabi. Türkiye’de milyonlarca engelli var. Kimse onları düşünmüyor bu ülkede. Yaşamasın ölsün istiyorlar. Yaşlılarımıza da aynı şekilde ölsün bu diye bakılıyor. İşçilerin hali ortada. Sokak hayvanları bile tecavüze uğruyor bu ülkede. Ben bir tane örnek vermişim komik diyorsun ya buna. İnsanlık bitmiş gerçekten.