2017 model Discovery çizimleri ortaya çıktı

Yeni Land Rover Discovery sportif kardeşine benzedi.

5

OmniAuto birkaç çizim ile 2017 model Land Rover Discovery’nin nasıl görüneceğini ortaya çıkartmış.

Çizimler, yeni Discovery modelini şimdiki modelinden alınan küçük detaylarla, Discovery Sport’un izinden gidilerek tasarlanmış stil sahibi bir crossover haline çevirmiş. Değişiklikler mevcut aracın hayranları için üzüntü verse de, Discovery’nin çizimlerindeki ön tampon altı plaka bize hala bu aracın içinde arazi canavarı olduğunu ve engelleri kolaylıkla aşabileceğini gösteriyor.

Arka tarafa geçildiğindeyse ön çamurluktaki hava kanalları ve yukarı doğru giden karakteristik çizgiyi görebilirsiniz. Model özünü inkar etmiyor ve kademeli bir tavan ile karşımıza çıkıyor. Bagaj kapağına monte bir de spoiler dikkat çekiyor ve sportif kardeşine atıfta bulunuyor.

Land Rover yeni model hakkında ağzı sıkı ve olabildiğince bilgi vermemeye çalışıyor ancak yeni jenerasyon Discovery’nin alüminyum şaseli olacağı ve bir önceki neslinden daha hafif olacağı da söylentiler arasındaki yerini alıyor.

Motor opsiyonlarının aynı kalacağı onaylanmadı fakat Discovery’nin Ingenium benzinli motorlarında çeşitlilik yapması bekleniyor. Önceki bilgilere dayanarak firmanın 3.0 litrelik SDV5 dizel motor ve hibrid özellikli dört silindirli motor üzerinde çalıştığı ileri sürülüyor.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
abdhbalglasiuscyener07moscow70furkang Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
abdhbal
Üye
abdhbal

2018 Defender bunlara benzemez umarım.

cyener07
Üye
cyener07

E bunlarda birbirinin aynısı olmaya başladı

moscow70
Üye
moscow70

Ne cizimi araba uretildi bile satisi yapiliyor suan cok yerde gordum on tarafi yeni range e benzesede arka daha toplu evok gibi ve arka farlar yuvarlak let yer moskova

glasius
Üye
glasius

Dostum senin dediğin Freelander’ın yerine geçen araç olan Discovery Sport. Bu ise daha büyük cüsseli eski nesil Discovery’nin yerini alacak.

furkang
Üye
furkang

Mükemmel bir atlayış. Bu nedir ya