2017 Nissan GT-R New York’da tanıtılacak!

''Aktarmadan kaybedilen beygirleri kazanıp gelicem.'' Mr. GT-R

2
1981

Nissan sportif modellerinin içerisinde ayrı bir yere sahip olan GT-R’ı, geçtiğimiz aylarda makyajlamıştı. Güncellenmiş GT-R’ı bir teaser’da konuk eden Nissan, modelin tanıtımı için yaklaşan New York Auto Show’u işaret etti.

2016 başladı başlayalı herkesin dilinde olan New York Auto Show’un kapılarını ziyaretçilerine açmasına yaklaşık 8 gün kaldı. Üreticiler lanse edeceği modelleri bir bir medyaya sunarken, bu kervana katılan Nissan, en sportif modeli GT-R’ı, güncellenmiş olarak, özel bir teaser’la takipçilerine sezdirdi.

GT-R’ın özellikle arka tarafının gösterildiği teaser bu modelin hayran ve takipçilerini heyecanlandırırken, ‘Acaba neyi makyajladılar ki?’ sorusunu akıllara getiriyor.

Emin olmamakla birlikte yürüttüğümüz fikirler, modelin arka kısmının değiştiği ile orantılı(Niye teaser’ı arkadan çeksinler ki?). Çağımızın gereği teknolojiye ayak uydurması beklenen model, uzmanlara göre yeni bir bilgi & eğlence sistemine kavuşabilir.

Bazı raporlar 2017 GT-R’ın, aynı zamanda aktarma organlarında da güncellemeye gittiğini tarafımıza ulaştırırken, tüm takipçilerince beklenen güç artışının, ‘kayıp beygircik‘lerden sağlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm medyada Godzilla adıyla bilinen, 3.8 litrelik twin turbo V6 üniteye sahip olan modelin, halihazırda 545 beygir ve 623 Nm tork üretmesi beklenirken, golün aktarma kayıplarından atılması bekleniyor.

Motorun limitlerine ulaşıldı mı, bir gıdıklama yapıldı mı bilinmez ancak, biz petrolhead‘ler için yerini özenle koruyan GTR, güncellenmiş haliyle, gelecek hafta New York Auto Show’da kullanıcılarıyla buluşacak.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "2017 Nissan GT-R New York’da tanıtılacak!"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Erkan
Üye

Ağırlığı azaltsalar iyi olur bence

Wctr
Ziyaretçi

İç mekanı düzeltsinler artık.

wpDiscuz