25 Mart tarihinde vizyona girecek olan Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi heyecanla bekleniyor. Türk Hava Yolları’nın ana sponsoru olduğu film için çeşitli reklam çalışmaları yapan ünlü havayolu şirketi şimdi ise Batmobile’ı İstanbul’a getirdi.

Filmin son bölümünün Türk Hava Yolları uçağında geçtiği Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda kullanılan Batmobile ise ilk olarak Berlin’de ITB fuarında sergilenmişti.

Geçtiğimiz günlerde 3. Köprüden geçeceği açıklanan Batmobile, AirportHaber’in yaptığı habere göre sessiz sedasız Türkiye’ye getirildi.

THY Kargo uçağıyla İstanbul’a getirilen Batmobile, 14 numarlı ambarda 3. Köprü yani Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne çıkacağı günü bekliyor.

Sessiz sedasız ülkemizde getirilen Batmobile, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde kullanılacak. Batman v Superman filminin başkahramanlarından olan Batman’ın mükemmel aracı Batmobile’ı kimin kullanacağı ise ortaya çıktı.

Ünlü gazeteci Ömür Gedik, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Batmobile’ı kullanacağını belirtti. THY tarafından ise henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir