Merhaba Arkadaşlar;

1 Mart 2016 tarihinden itibaren OTOPARK.COM’un Genel Koordinatör’lük görevine sevgili site kurucumuz And M. Çetin tarafından getirildim. Bu süreç içerisinde; sosyal medya, çekim ekibi ve kurgu ekibi ile birlikte OTOPARK.COM’un içeriklerinin geliştirilmesi için çalışmalara (eğitimlere) başladık. Ayrıca var olan kurgu ekibimizi kuvvetlendirmek adına da sevgili kardeşim Alihan Şirin’i de ekibimize (kurgu) dahil ederek kendisini hızlandırılmış bir kurgu eğitimine aldım.

Bu süreç dahilinde; yüklenmesi planlanan videolarda gecikmeler ve planlananların dışında yaşanan aksaklıklar meydana gelmiştir. Ayrıca video içeriklerinde yer alan hatalar da bunlara dahildir.

Bu sebeplerden ötürü tüm ekibim adına sizden özür diliyorum.

Yakın zaman içerisinde eğitimlerimizin tamamlanacağını ve bu aksaklıkların sona ereceğini, OTOPARK.COM ekibimizin daha kaliteli içeriklerle karşınıza çıkacağımızı belirtmek isterim.

Buğra Akpınar

 

 

Kimler Neler Demiş?

13 Yorum "Geciken Kurgular ve Yayın Planlaması Hk."

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
omer41
Üye

Buğra abi yeni büründüğünüz kimlik gereği yakında tha makineyide kaldırır and bey yakında sinan abiyide fazla zorluyo araçları diye gönderir bakalım o zaman yeni tarzı ve and beyi kaç kişi takip edicek çok merak ediyorum?(bi canlı yayın yapında soruları canlı cevaplasın and bey öyle destan yazmakla olmuyo?)

emreyildiz66
Üye

arkadaş bu buğra akpınarı bi ben mi seviyorum. adam ne etti size ya. bi bekleyin bakalım işlerini görelim öyle eleştirelim!

golf mk7
Üye

heeeeh afferin size çok güzel olduuuu. yakında sitenin anahtarını da buğra’ya verirsiniz. delicesine severek takip ettiğim otopark resmen gözlerimin önünde eridi. büyüme arayışlarına her zaman saygı duydum fakat kanımca seçtiğiniz yol çekirdek izleyici kitlenize hitap etmiyordu. baştan beri soğuk olduğum buğra’nın genel koordinatörlüğe getirilmesiyle ben ve benim gibi insanların anladığı tek şey şu oldu; ”beğenmiyorsanız gidin” peki. eyvallah…

burakcivic
Üye
Okay aslında şu, and ın kafasındaki otopark.com un olmayacağını anladı, internnte işin ergenlerden gectıgını gördü. bugun *oyundelisi, *burak oyunda* gıbı youtube kanalları 550.000, 800.000 üye lere ulaşıyor yüzde 90ı belkı 12-18 yaş grubu ve bu kanallar para basıyor. and otopark.coma para harcayan ve artık gelır elde etmek ıstıyor ( haklı da bogazıcı mezunu, bı yerde işe gırseydı suan cok ıyı maaşa calısıp, burdan gelıcek reklamn vs umrunda olmazdı). ben and ı bıraz tanıdıysam buğra gıbı bır adamı otopark.coma cekırdek kadroda katılmak ısteseydı hayatta sokmazdı ama su gerçek kı otopark.com MAKINA serısı sayesınde daha buyuk kıtleye ve bılınırlık, izlenme arttı. kımse… Read more »
disparity
Üye

Buğra başkan yanındayız , bu işler lap diye olmaz. Zamanla çözülecek 🙂 Başaracaksınız inanıyorum. Tebrikler bu arada.