SEAT’tan Ibiza ailesine özel fırsatlar

SEAT, Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı. Genç ve dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor öğeleri ile donatılan Ibiza’lar 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

SEAT, yenilikçi teknolojileri, kişisel donanım seçenekleri, ek güvenlik sistemleri, yeni bağlantı ve bilgi-eğlence sistemleriyle donatılmış Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı.

39 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar

Mart ayına özel sunulan avantajlı fiyat uygulamasında, Reference donanım seviyesinde ki Ibiza 1.0 75 HP versiyonu 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

Yokuş Kalkış Desteği, Hız Sabitleme Fonksiyonu, Yorgunluk Tespit Sistemi, Gündüz Sürüş Farı ve ön hava yastıklarının standart olarak sunulduğu Reference donanımda, isteğe bağlı olarak kış paketi, alüminyum alaşımlı jantlar ve 5″ dokunmatik renkli ekrana sahip Bluetooth® özellikleri de eklenebiliyor.

Ailenin en ekonomik üyesinde de cazip fiyat

Tamamen yeni geliştirilen 1.0 litre hacme sahip üç silindirli, 110 HP güç üreten benzinli motoruyla hem ekonomik hem de 200 Nm’lik tork değeriyle performansından ödün vermeyen üyesi Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG’de de Mart ayına özel avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Start & Stop özelliği ile olağanüstü bir verimlilik sağlayan model, 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değerleriyle dikkat çekiyor.

Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 hp DSG S&S, 53 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Tam bir aile aracı Ibiza ST

SEAT Ibiza ailesinin ergonomik tasarımı, geniş ve konforlu iç mekanıyla öne çıkan üyesi Ibiza ST de kampanya süresince avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 90 HP güce sahip 1.2 TSI motoruna sahip olan bu aile aracı 48 bin 200 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2
1
0
 
3
Prof78berkay44Özgür Güneş
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Prof78
Üye
Prof78

fiyatlar zaten böyleydi, yeni baktığım için biliyorum, mart ayına özel bir durum yok…

Özgür Güneş
Üye

Piyasadki en ucuz arabada cruise control,yorgunluk tespit sistemi standart, 150 bin küsürlük bmw lerde opsiyon, kontrol mühendisliğinin en dandik icatlarından biri olan hız sabitlemeye BMW nasıl yüzlerce euro ister anlamam

berkay44
Üye
berkay44

kanada da 3000 dolara sattığımız 96 model cirrusta bile vardı cruise control