Peugeot, MPV segmentindeki yeni modeli Traveller’ı i-Lab VIP 3.0 Shuttle konseptiyle birlikte Cenevre’de tanıtıyor.

Cenevre’de kardeş modelleri Citroen Spacetourer ve Toyota Proace ile birlikte bulunan Traveller, PSA grubu ve Toyota Avrupa’nın ortaklığından doğan tamamen yeni bir model. Bu 3 model de hem MPV olarak hem de iş amaçlı kullanım için shuttle versiyonu olarak piyasaya sürülecek.

i-Lab VIP 3.0 Shuttle, Traveller’ın iş odaklı bir konsepti ve bu yönde ekstralarla donatılmış bir model. Standart modelden, hatta diğer tüm MPV’lerden en büyük farkı, hareket imkanına sahip 32 inçlik devasa bir tablete sahip olması. Samsung ile ortak geliştirilen bu tablet, 32 inçlik ekranı dörde bölerek 4 yolcu için birer mini tablet oluşturabiliyor. İleri teknoloji ürünlerine sahip bu konseptte Focal ses sistemi, bilgi ekranlarına sahip tavan konsolu ve LED aydınlatmalara da ev sahipliği yapıyor.

Standart Traveller’a dönecek olursak, yeni MPV’nin kardeş modelleriyle birlikte yakın zamanda PSA’nın Valenciennes-Fransa fabrikasında üretime geçmesi bekleniyor. Bu üç model birbiriyle donanım, motor ve diğer teknik detayları paylaşacak ancak dış ve iç tasarımlarında ufak farklılıklar bulunacak.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2
0
0
 
2
İsmini vermek istemeyen takipçithestig
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
123456mtn
Üye
123456mtn

Premium intibası bıraktı ancak keşke arkası Transporter’a benzemeseydi.

thestig
Üye
thestig

Bildiğin premium olmuş.