Cenevre Otomobil Fuarı tüm hızıyla devam ederken Peugeot, makyajlı 2008’i görücüye çıkardı.

Bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya çıkması beklenen model; yeni ön ızgaraya, yeniden tasarlanan bir kaputa ve otomobile zor koşullara daha hazır bir görünüm veren plastik aksamlara sahip. Tasarımcılar, bunların yanında 3D görünümlü yeni arka farlara da yer vermiş.

İç mekandaki değişiklikler ise sınırlı. Peugeot, modelin geliştirilmiş bir multimedya sistemine sahip olduğunu söylüyor. Bu sistem, 7 inçlik bir ekrana ve artık çoğu üreticinin sunmaya başladığı Apple CarPlay desteğine sahip. Deri döşeme ve aydınlatmalı çerçeveye sahip panoramik tavan gibi farklı opsiyonlar da makyajlı 2008 ile sunulacak.

Daha sportif bir görünüm isteyen müşteriler için ise cevap 2008 GT Line. Siyah krom ön ızgara, siyah detaylar ve modele özel 17 inç jantlarla sunulan otomobilin iç mekanında ise aluminyum pedallar, kırmızı dikişler ve çelik kapı eşikleriyle özel bir tasarım yaratılmış.

Geniş bir motor seçeneği sunan 2008; 1.2 litre PureTech 82, 1.2 PureTech 110 S&S ve 1.2 PureTech 130 S&S benzinli motorlarla satın alınabilecekken, dizeller ise 1.6 BlueHDi 75,100,100 S&S ve 120 S&S olarak sunuluyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Peugeot ufak crossover’ını makyajladı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
thestig
Üye

Çok iyi olmuş ama yine satmaz burada.

Bebebiskuvisi
Üye

Nedense bu arabayı çok beğeniyorum. İç malzeme kalitesi başarılı, tasarımı güzel, çok da kullanışlı…