56.590 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni Elantra, bakalım Türkiye pazarında istediği başarıya kavuşabilecek mi?

Kimler Neler Demiş?

23 Yorum "VLOG | Hyundai Elantra Lansmanı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
yusufpasa
Üye

Emeginize sağlık kalite tırmanıyor 😉 gaziantep bayide ben test ettim aracı hızlanması ve vites geçişleri cok iyi ama yalıtım vs rafinelik konusunda biraz zayıf. Fiyat için ödün verdiği yerleri anlayabiliyosunuz. Bu boyut araçta park sensoru bekliyo insan. Garanti olayı biraz farklı üç secenek sunuluyo yili azaltıp km yükseltebiliyosunuz 3-5-7 yıl olabiliyor.

berkcanates
Üye

Hadi bütün kurallara uyuyormuş gibi geçinen elinde kameralı amcalar yorumu yapayım “yaya geçidine konur mu o motor” şaka şaka konucaksada doğan reyisin makinası konsun tabi 😀 bende diğer arkadaşlar gibi yıllardır takip eden biri olarak bu büyük ve güzel değişim için hepinize teşekkür ederim çok emek harcıyorsunuz inşallah bütün emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alırsınız türkiyede ilkleri yapıp bizede ilkleri yaşatıyorsunuz sonsuz teşekkürler
(Buğra başgan senin çekimlerede ayrıca tavım bilesin 1 numarasın kurgu ve çekimde kameranın şarjı makinalarının benzini seninde ömrün uzun olur inşallahhhh)

dogankabak
Üye

İki tane araba vardı orda aralarına attım motoru:) sonra arabalar gidince mokor kalmış öyle:)

Ali8
Üye

Doğan abiyi okul çıkışı mevzulara çağırsak gelir mi? 😀 Öyle bi tip var 😀 😀

dogankabak
Üye

Adres ver:)

Ali8
Üye

Pendik Devlet Hastanesi. Sen gelmeyince tek girdim sonuç hastane abi 😀 😀

dogankabak
Üye

:)))

Mehmet55
Üye

Doğan abi kralsın..:)

dogankabak
Üye

Eyvallah.