Önümüzdeki yıl yollarda olacak yeni nesil Nissan Micra geçtiğimiz günlerde test prototipiyle objektiflere yakalanmıştı. Şehrin vazgeçilmezi B sınıfı aracın yakalanan görüntüleri ışığında render görselleri yayınlandı.

Japon markanın geçtiğimiz yıl tanıttığı Sway konseptine oldukça benzeyen yeni Micra, önceki nesline göre çok daha rafine ve olgun bir görünüm kazanıyor. Casus fotoğraflarında da oldukça kaslı bir çizgisi olduğu belli olan aracın yuvarlatılmış ön yüzünü saran LED farlarının ortasında V şeklindeki panjur bulunuyor.

Nissan Performance bölüm başkanı Trevor Mann’a göre yeni Micra’nın iç mekanında malzeme kalitesi artacak ve araçta Nissan’ın en son bilgi-eğlence sistemi bulunacak. Renault’un Paris fabrikasında üretilecek 2017 model Nissan Micra’nın yeni jenerasyon Ford Fiesta’nın en büyük rakibi olması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Yeni Nissan Micra böyle mi olacak?"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Bebebiskuvisi
Üye

Bu olsa olsa i30 ve i20 kırması olur… Nissan’ın şu anki tasarım diliyle alakası yok.

extreme
Üye

Bu açı itibariyle, dıştan Güzel görünüyor…

karyel
Üye

Güzel tasarım olmuş eski fanlarını kaybedebilir (kentli beyaz yakalı bayanlar) ama bence kesinlikle daha fazla satış yapar. tabi birde bu agresif görüntüye o hantal motor ve şanzıman olmaz ona ne yapacaklar bilmiyorum.

SmartFortwo
Üye

Görünüm olarak eski kasalarına göre çok daha tercih edilir bir hal almış. Piyasaya çıktıktan sonra kullanıcılar tarafından makyajlanmış, vücut çalıştırılmış, daha güçlü versiyonlarını dahi görebiliriz yollarda. İlginç olmuş gerçekten.

İstanbullu
Üye

Bu nissan Leaf modeline okadar çok benziyorki, İlk etapda makyajlı leaf sandım