Peugeot yıllardır çok ilginç iç tasarımlarla karşımıza geliyordu ancak bu sefer gerçekten mükemmel bir iş çıkarmışlar gibi görünüyor. Her parçanın üzerinde ayrı ayrı çalışılmış, birbirlerine monte edilirken aynı özenle devam edilmiş. Sonunda ise ortaya yepyeni bir crossover çıkmış.

Elimize geçen en son fotoğraflara göre modelde tamamen dijital bir kadran kullanılmış. Dijital kadranı kendi isteğimize göre konfigüre edebilmemiz de mümkün. Multimedya ekranında da hayli değişiklik yapılmış. Yeni 3008’de ekran düğmeleri oldukça azaltılmış.

Direksiyon ise kullanmaktan ziyade izlenmesi için tasarlanmış. Üst ve alt bölümlerindeki kıvrımlar kullanım kolaylığı için oldukça iyi. 3008, her bir ayrıntısıyla olduğu gibi yine hayli değişik ve hoş bir vites kolu ile gözlerimizi okşuyor. Mavi ışıklandırması ortama güzel bir hava katmış.

Peugeot, 2017 yılının başında yeni 3008’i satışa sunmayı planlıyor.

 

Kimler Neler Demiş?

12 Yorum "2017 Peugeot 3008 iç mekanıyla bizleri büyülüyor"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
123456mtn
Üye

And Reis-“Altı nasıl düzse üstünüde düz yapabilirlermiş, ozaman çünkü orayıda görecektim”

And
Üye

Dur daha neleri değiştiricem ben 🙂

Onur Mutlu
Üye

Ön camdaki görüntüden anlaşılacağı üzerinden uzay yolu filminden bayağı etkilenip yapmışlar. Müthiş duruyor.

mmuhendis
Üye

BMW İ8 in içine benzemiş sanki. Baya güzel tasarım

Onur Mutlu
Üye

Alakası bile yok. Direk bayağı özgün bir tasarım olmuş. i8 çok daha sportif tasarıma sahip ve bazı ince detaylarıyla ben bmw’yim diyor. Bu da aynı şekilde ben peugeot’um diyor.

Halilowich
Üye

Bence çok şık ve çekici gözüküyor. Yumuşak malzeme ve led ışıklandırma kullanılırsa sınıfının en başarılı iç mekanlarından birisi olur.

glasius
Üye

inşallah takır tukur plastik kullanmazlar. Vites yolunun yüksekte olması nedeniyle orada kalitesiz plastik kullanırlarsa çok göze batar.