Continental’in selefi, otomotiv sektörünü bir radar gibi algılarsak o radar göstergesinin içinde müşteri ilgisi açısından bir nokta kadar yer kapladığı için 40.000 sayısı, her ne kadar Tesla Model 3’ün ön sipariş sayılarının yanında sönük kalsa da Lincoln markası için çok büyük bir başarı.

Şunun da altı iyi çizilmeli ki modele ilgi duyan 40.000 müşteri Continental hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyecektir. İşte Lincoln’ün asıl zor görevi, kararsız müşterileri modelin satışa çıkarılmasından önce alıcılara dönüştürmek için satış bayileri ile en iyi şekilde iletişim içinde olması noktasında başlıyor.

Bu çok kolay bir görev değil. Lincoln Uluslararası Satış Konseyi başkanı Automotive News’a konuştu ve şöyle dedi: “İnsanlar model hakkında çok fazla soru soruyor.” ve ekledi “İnsanların oluşturduğu bu uğultu uzun zamandan beri karşılaşmadığım türden.”.

Hatırlatmak gerekirse üst düzey dış tasarım ve lüks iç tasarıma sahip olan modelin 2016’nın başlarında gerçekleştirilen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılmıştı. Modele, 542 Nm (400 lb-ft) tork ve 400 beygir gücündeki 3.0 litre çift turbolu V6 motor güç veriyor.

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum "Bu Continental başka (Lin)Co(l)ntinental!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
LA
Üye

Ford Taurus un luks versiyonu iste parcalar bile ortak. Gerci ford sonucta. Ben cok beegndim heryerde bilboardlari var abd de tutar bu limo companyleri tarafindan baya. Arkasi hatta talisman ayni diyen arkadasim, sizce koskoca ford talismani kopyalarmi? Hyundai azera ya benziyor deseniz bir nebze ki bu yeni far stili lincolnun yeni tasarim dili. Mkz de de ayni, mkx de de.

Onur Mutlu
Üye

Arkası demedim. Arka far tasarımına dikkatli bakın. O ortadaki çizgiyi bölün biraz da ayırın. Talisman’ın arka farlarına benziyor.

Onur Mutlu
Üye

Arka farlar biraz Talisman değil mi? O uzun şeridi kes direk Talisman hatta

TolgaKaraca
Üye

4 tanede tekeri var bence tofaşdan özenmişler jantları çıkar direk tofaş

Onur Mutlu
Üye

Hayal edemiyorsanız eğer eksilemeyin o zaman. Bu yorumunuz da aşırı çocukça.

susesa
Üye

Hacı çok kötü çevirmişin

ibougur
Üye

Lincoln’ün yeni tasarım dili çok hoşuma gidiyor bir de keşke arabalara mağara koymasalar bizde mağaranın vergisi çok.