Lexus, sürücü ve otomobilin her türlü zor şartta bir bütün olmasını sağlayacak V-LCRO sürücü koltuğunu tanıttı.

Velcro Companies ile ortaklaşa geliştirdiği V-LCRO’nun 3.0 G’lik yanal kuvvetle rahatlıkla başa çıkabileceği belirtilen Lexus, opsiyonel donanımda sunacağı yeni koltuğuyla mükemmel bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Halk arasında “Kedi dili” veya” Cırt bant” olarak bilinen yapışkan kombinasyonunu sürücünün giydiği elbise ve koltuk arasında uygulayan Velcro, bu sayede sürücünün koltuğa bir nevi yapışmasını sağlıyor.

V-LCRO’ya özel gündelik elbiselerin satışına da başlanacağını belirten Lexus, 5.0 lt V8 motora sahip 467 BG gücündeki GS F ve RC F modellerinde sunacağı bu ilgi çekici opsiyonunun fiyatıyla alakalı ise henüz bir açıklama yapmış değil.

Not: Haber 1 Nisan şakası olarak Lexus tarafından sunulmuştur.

https://youtu.be/YxVrkqv2Bc0

PAYLAŞ
Önceki içerikİncir Reçeli: Fiat Egea 1.4 Fire Urban
Sonraki içerik2017 Ford Super Duty’ye yeni dyno
Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :”Nasıl yardımcı olabilirim?” düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz