Özel uçak mı? Özel dizayn Cadillac mı?

Dr. Dre'nin Escalade'si cevabı veriyor.

2
687

Cadillac bizim için prestijli ve ulaşılması zor markaların başında geliyor. Hele de sözü geçen Escalade modeliyse ulaşılması zor hayallerden bahsettiğimizi söyleyebiliriz. Ancak bu durum 700 milyon dolar serveti olan Dr. Dre için geçerli değil. Hatta Cadillac’ın bile bu kadar özelleştirerek satmadığı yeni Escalade’nin fiyatı 200.000 doların üzerine çıkmış durumda. Escalade ESV’nin fiyatının 79.500 dolardan başladığını belirtmekte fayda var.

Dr. Dre lüks SUV’unu aldığı gibi Becker Automotive Design (Becker Otomotiv Dizayn) firmasına götürerek özel bir tasarım istemiş. Daha önce özel yapım Sprinter minibüslerle uğraşan bu firma için değişik bir konsept çalışması olmuş ancak çıkan sonuç muazzam gözüküyor. Aslına bakıldığında aracın içine yapılacaklar banka hesabınızla doğru orantılı olarak değişiyor. Dr. Dre uzun süre aracın yapımını beklemiş ve tüm tasarım sürecine dahil olmuş. Sonuca bakıldığında karayolunun gittiği her yere bu araçla konforlu bir biçimde gitmek varken milyon dolarlık özel uçağı kim ne yapsın?

Yorum Yaz

2 Yorum "Özel uçak mı? Özel dizayn Cadillac mı?"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Degisik Kahya
Üye
Degisik Kahya
7 ay 3 gün önce

Arkası 2 kişilik gibi çok çocuklu aileye gitmez. Ayrıca hoparlörlerin olduğu yer sert plastik gibi malzemeden mi kaçtılar acaba?

ZAF
Üye
ZAF
7 ay 4 gün önce

muayeneden geçiyomu?

wpDiscuz