Karşımızda Rolls Royce’dan, Wraith sahibi ve banka hesabındaki sayıların sonundaki sıfırları fazla olanlara özel bir çanta seti var.

Bundan birkaç ay önce Rolls Royce, Wraith Carbon Fiber adlı özel bir model piyasaya sürmüştü. Adının hakkını tam anlamıyla vermeyen otomobil, yalnızca iç mekanda biraz karbon fiber trimle süslenmişti. Şimdi ise İngiliz üretici, hafif ve güçlü karbon fiberi bu çanta setiyle müşterilerine bir kez daha sunuyor.

“Wraith Luggage Collection” adıyla sunulan 6 parçalık bu çanta seti, “Rolls Royce otomobillerinin eşsiz tasarım estetiğini” yansıtacak şekilde tasarlanmış. Performans otomobillerinde ulaşılmaya çalışılan 50/50 ağırlık dağılımına bu çantalarda ulaşmak için özel geliştirilen saplar, en iyi ergonomiyi sağlamak için fazlasıyla test de edilmiş.

Markanın otomobilleriyle bağ kurmak amacıyla her çantada Rolls Royce’un uçan bir kadın şeklindeki ikonik “Spirit of Ecstasy” figürü bulunuyor. Aynı zamanda Rolls Royce jantlarında olduğu gibi çantaların tekerleklerindeki çift R’li logolar da, tekerlek dönüşünden etkilenmiyor. Bu set, tek veya çift renkli elde dikilmiş, Rolls Royce’larda kullanılan renklerde deri seçenekleriyle sunuluyor.

Rolls Royce logolu herhangi bir şeyden bekleyeceğiniz gibi bu set de fazlasıyla pahalı. ABD’deki Rolls Royce bayilerinde 45.845$, Avrupa’da ise 28.984€’luk fiyat etiketiyle bu çantalar, uçuk fiyatlı otomobil aksesuarları listesinde yerini alıyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Rolls Royce’dan 135 bin TL’lik çanta seti"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
LA
Üye

Para varsa Range Rover para yoksa game over

asozcan
Üye

Para yoksa Range Rover para varsa Rolls Royce 🙂