Değerli takipçilerimiz;

Bu yazıyı şirketteki son günümde yazıyorum. Evet, yanlış okumadınız artık tam zamanlı olarak otopark.com‘u daha iyi yerlere getirmek adına işimden istifa ettim ve kurucu ortak olarak bundan sonra otopark.com bünyesinde çalışacağım.

Öncelikle beni tamamen destekleyen canım eşime, aileme ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Onlarında bizim gibi otopark.com’un daha iyi yerlere geleceğine dair inançları tam. Çalıştığım şirketinde konu hakkındaki pozitif düşünceleri ve iyi dilekleri için ayrıca teşekkür ederim. Normalde bugün son günümdü fakat çoğu çalışma arkadaşım şirkette olmadığı için pazartesi tekrar gelip vedalaşacağım.

Bundan sonra elimizden geldiğince hatta %110 performans ile daha iyi işler yaparak, siz değerli otomobil tutkunlarına ve sektöre katma değeri olan işler çıkarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
İyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum, sevdiğiniz otopark.com samimiyeti, otopark.com objektifliği, otopark.com eğlencesini koruyarak ve tabi ki siz değerli takipçilerimizin destekleriyle otopark.com’u benzersiz bir platform haline getireceğiz.

Takipte kalın, güzel günler bizi bekliyor.

Sevgi ve saygılarımla;

Sinan Koç

Kimler Neler Demiş?

92 Yorum "Sinan Koç’tan mesaj var!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
tornavidacemal
Üye

Sinan abi, severek takip ediyoruz seni, yeni is hayatinda basarilar abi. Bu arada sizlerden biri olmak icin ne yapmamiz gerekiyor abi? Sizden biri olmak cok isterdim.

St
Üye

memurum kahverengi takım elbisemi çıkarıp bu sektöre meyletmek istiyorum sende olan cesareti bana da öğret sinan koç 😀

Tuna Baytas
Üye

Çok güzel bir haber.Bu kadar özveri karsiliğini bir gün elbet alacak,daha da iyi yerlere geleceksiniz insallah. Bu kalite ile dünya otomobil medyasinda en iyi yeri almaniz dileğiyle. Not: Stuttgarttaki 330 d testi sözün var unutma:)
Sevgi ve saygilar

Cazzavell
Üye

ooo abi hoşgeldin ya.
tam istediğim oldu.
tamamdır artık diğerlerine gerek yok.
And + Sinan bu iş tamamdır.

Hakkinen
Üye

Hayırlı olsun Sinan Bey, Mesajınızı ilk okumaya başladığımda Otopark’dan ayrıldınız zannettim devamını okuyunca çok sevindim. Sizsiz Otopark düşünülemez. Başarılar.