Skoda’dan yeni bir başarı!

Skoda, Superb Combi modeli ile Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazandı.

4
2568

Skoda Superb Combi, Red Dot Tasarım Ödülü’nü aldı.

Skoda’nın sıra dışı tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken Superb Combi modeli, uluslararası uzman jürinin yer aldığı Red Dot Ödülü’nde Ürün Tasarımı kategorisinde ödülün sahibi oldu. Estetiği fonksiyonellikle kusursuz bir biçimde kombine eden Superb Combi, dünyanın en prestijli ve en ünlü ödüllerinden birini kazandı.

Markanın gelmiş geçmiş en iyi modeli olarak gösterilen Superb, Combi versiyonuyla bir station wagon aracın ne kadar sıra dışı ve çekici olabileceğini de kanıtlamış oldu. Superb Combi’nin modern ve çekici tasarımının altında, çok geniş, teknolojik ve güvenli bir kabin yer alıyor.

Dinamik tasarımıyla jürinin dikkatini çeken Superb Combi, ayrıca sahip olduğu 660 litrelik bagaj hacmiyle de fonksiyonelliğinden ödün vermiyor. Koltuklar katlandığındaysa 1950 litreye çıkıyor.

Bu yıl 61. kez düzenlenen ödül, yüksek kaliteye sahip ürün tasarımlarını ön plana çıkarmakla ünlü. Bu yıl ilk kez bağımsız tasarımcılar, tasarım profesörleri ve uzman gazetecilerden oluşan şimdiye kadar ki en geniş 41 kişilik jüri değerlendirme yapıldı ve Superb Combi ödüllendirildi. Dokuz kez Red Dot Ödülü alan Skoda, bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yorum Yaz

4 Yorum "Skoda’dan yeni bir başarı!"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
mgoktugdedeoglu
Üye
mgoktugdedeoglu
7 ay 21 gün önce

Bu ödüllerin alayı yalan dolan. Parayı veren, pardon o kuruma bağış yapan ödülü kapar.

srtkmc
Üye
srtkmc
7 ay 21 gün önce

Çok güzel gerçekten 🙂

murat
Üye
murat
7 ay 25 gün önce

2. Ve 3. Olan marka model nedir acaba

wpDiscuz