VLOG | Büyük Buluşma ‘ALEX745ALEJANDRO & SUDLENDER976’

And M. Çetin, Sinan Koç, Doğan Kabak ve Buğra Akpınar, ALEX745ALEJANDRO nam-ı diğer Alican ve SUDLENDER976 nam-ı diğer Serdar ile görüştü.

14
7090

Yorum Yaz

14 Yorum "VLOG | Büyük Buluşma ‘ALEX745ALEJANDRO & SUDLENDER976’"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
coskunserce
Üye
coskunserce
7 ay 29 gün önce

Vayyy efsane ekip.

TürkMedya
Ziyaretçi
TürkMedya
8 ay 11 saat önce

Doganım Kafanı 360 Cevirirken dikkat Et 🙂

gema
Üye
gema
8 ay 2 gün önce
Muhteşem bir video olmus. Alican abiyide takip ediyorum. Anadolu insanı gibi konusup sunduğundan bana rafine geliyor. İnşallah vakit bulup aynı konseptte tekrar videolar çekersiniz. İzlerken bişey zoruma gitti. Avupanın kaliteli yolları araçları ve en önemlisi srücüleri. Biz yollarda başkalarının hatasını düzelticez die adam gibi araç süremiyoruz. Berbat ylları vergiyi saymıyorum bile. Yol dardır 3 şeritin ikisi park için kullanılır geri kalan tek şeride 3 arac sıgışır. Çift yolda hızlı gidersiniz 80 ile. lavuğun biri son saniye sola sinyal verip 2 metre sonra donuş yapmaya çalışır siz azraile selam verirsiniz yada keyfine zırt pırt sinyalsiz şerit değiştirirler siz hop oturursunuz. Araç… Read more »
akndmrl
Üye
akndmrl
8 ay 2 gün önce

haha görünce çok şaşırdım açıkcası. ilk alican abiyi izlediğimde youtube da denk gelmiştim baya güle güle izlemiştim kendisini şimdi burada denk gelmek çok şaşırttı beni 🙂 çok keyifli dakikalar izledim güzel bir anı olmuş. sevgiler, kolay gelsin..

Pulpa
Üye
Pulpa
8 ay 3 gün önce

ne güzel insan: Alican

wpDiscuz