Hatırladığınız üzere Clarkson, Hammond ve May üçlüsünün BBC kanalını bırakmalarının ardından İngiliz yayın şirketi, Top Gear programı için yeni sunucular aramaya başlamıştı. Şu an için neredeyse kesinleşen isimler ise Chris Evans, Chris Harris, Eddie Jordan, Rory Read, Matt LeBlanc, Sabine Schmitz ve tabii ki de The Stig.

Oldukça geniş ve tecrübeli bir kadro ile karşımıza çıkmaya hazırlanan yeni Top Gear programı en son yayınlanan reklam filmindeki araçlar ile de herkesin dikkatini çekmeyi başarmış gibi görünüyor. Başta tüm dünyada gerek fiyatı gerekse sahip olduğu özellikler ile hayranlık yaratan Aston Martin Vulcan’ı da son gaz giderken görebildiğimiz bu videoda  Corvette Z06, Dodge Viper, Ford Mustang, ve Ferrari 250GT TdF gibi müthiş araçlar da bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Aston Martin Vulcan Top Gear’da"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi

Yollarda Audi, BMW, Mercedes, Ferrari, Lamborghini, Porsche görmeye çok alıştık. Hangi futbolcu hangi ünlüyü görsem altında Audi, BMW, Mercedes, Ferrari, Lamborghini, Porsche var. Aston Martin’in yaşattığı duygu ve hazzı hiçbiri yaşatamaz