Bir vagon otomobil için zaten fazlasıyla hızlı ve çevik olan Audi RS6 Avant, yeni performans paketiyle birlikte daha da güçlü bir forma kavuşmuştu. Audi bunu göstermek için yayınladığı “The Pulse” isimli reklam filminde, bizlere bu performans makinesinin neler yapabileceğini gösteriyor. Reklam filminde nakli yapılacak olan bir kalp, RS6 ile geçirdiği yüksek tempolu sürüşün ardından kendi kendine atmaya başlıyor!

RS6 performans versiyonu ile 605 beygir ve 700 Nm tork değerlerine sahip otomobil, 0’dan 100 km/h hıza sadece 3.7 saniyede ulaşabiliyor. Otomobilin çevikliğini bir kıyaslama ile gösterecek olursak; RS6’nın 0’dan 100 km/h’a çıkıp tekrar 0 km/h’a düşmesi Lamborghini Murcielago ile aynı zamana denk geliyor.

Bunun gibi ilginç reklam fikirleri, söz konusu Audi olunca bizlere gayet normal geliyor. Önceden yayınladığı The Eye ve benim en çok ilgimi çeken Birth isimli reklam filmlerine de bir göz atmanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=6MgAjQqolUM

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Audi RS6 ile kalpler küt küt!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Turabi Affan
Üye

İyi marka iyi reklam şirketiyle daha zekice reklamlar çekiyor 🙂
İstemsizce aklıma Opel’in afedersiniz b.ktan (kendim de bir Opelsever ve kullanıcısıyım) arabaların üstünden uçan saçma reklamı geldi. Pehh..

yselimkaya
Üye

Böyle sivri zeka reklamlar çok iyi.