Bir Sonraki Nissan GT-R yeşil ”godzilla” olacak!

Elektrik? Saf GT-R gücü? Hibrit? 2017 sonunu bekleyelim.

5

Yeni R36’nın altyapısını oluşturan 2017 GT-R facelift birkaç ay önce New York Auto Show’da tanıtılmıştı. Automotive News’e konuşan Nakamura’ya göre, R36’nın tamamıyla değişen tasarımı, otomobilin aerodinamiğine ve stiline katkı sağlayacak. Ayrıca Nakamura, bu yeni tasarımla beraber otomobilin yüksekliği ve genişliği değiştirilerek performansa katkı sağlandığını da sözlerine ekledi.

Ana hedeflerden birinin, biturbo 3.8 litrelik V6 motorun yakıt tüketimini iyileştirmek ve mevcut emisyon değerlerini düşürmek olduğunu söyleyen Nakamura, “günümüzde elektrikli motorlar herhangi bir araç için artık neredeyse kaçınılmaz” diye de sözlerine ekledi. Bir sonraki GT-R’ın elektrik destekli bir motorla piyasaya çıkması pek de şaşırmayacak gibi.

Nakamura yeni jenarasyon GT-R’ın tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceğini söylemese de yenilenen R35 gösteriyor ki yeni hibrit GT-R’ı 2017’nin bitimine kadar yollarda göremeyeceğiz.

 

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "Bir Sonraki Nissan GT-R yeşil ”godzilla” olacak!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Özkan
Ziyaretçi

Kendisinden 2 kat pahali ‘supersport’lara kafa tutuyor olusu acayip birsey. V10-v12’lere karsi v6’siyla cok cok iyi is yapiyor,japon’lar bu isi biliyor 🙂

Burak
Ziyaretçi

Bugatti, porsche,corvette,ferrari bu aracın yanında gerçekten çok sönük duruyor. Ofisim kadıköy çiftehavuzlarda. Bütün spor araçların bulunduğu galeriler burada. Bir çok spor araçları yakından görme şansım oldu burada fakat şu GTR gibi duran spor araba görmedim. Makyajlanmış çok daha güzel olmuş. Özellikle direksiyona aşık oldum

Emre
Ziyaretçi

Araba değil seks objesi resmen. Kardeşi veyron tokatlıyordu bu da chiron tokatlar artık. Skyline <3

Ugur
Üye

elektrikli araba istemiyoruz…

ghrozen
Üye

niye? arabistanda mı yaşıyon