BMW M4 sürücüsü Moskova polisini drift yaparak geçti!

Yanlamacı Panpa!

9
8048

Söylemeye gerek yok ama güvenlik nedenleriyle drift performans gösterileri pistte yapılmalıdır diyerek habere başlamak istiyorum. Rusya’dan BMW M4’lü bir genç, araç üstündeki hakimiyetini kanıtlamak için Moskova sokaklarında biraz lastik yakıyor.

Videonun açıklamasında gösterinin polis izni ile gerçekleştirildiği yazıyor olsa da bazı bölümlerde boş sokaklarda drift yaparken bazı bölümlerde ise şehir trafiğinin olduğu yerlerde gösterisini yapmakta. Üstelik videonun bir bölümünde polis memuru BMW M4 sürücüsünü durdurmak istiyor fakat şöför gelen uyarıyı umursamıyor bile. Tabi bu hareketlerden sonra video açıklamasına biraz şüpheci bakmamak elde bile değil.

Yıllar boyunca, kendini drift konusunda ispatlamak için internete video yükleyen sürücüler gördük. Ve bu Rus gencin göründüğü kadarıyla hakkını vermek gerek. Yeniden söylemek gerekmiyor ama bu gibi hareketleri kesinlikle halka açık yollarda yapmayı onaylamıyoruz. Her ne kadar tezat bir davranış olsa da kendisinin de dediği gibi; “Kendiniz tekrar etmeye çalışmayın, tehlikeli olabilir.”. Tavsiyen için çok teşekkürler, suçlu.

Yorum Yaz

9 Yorum "BMW M4 sürücüsü Moskova polisini drift yaparak geçti!"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Haktan Karatepe
Üye
6 ay 11 gün önce

Zelimkhanshm adamdır!

İbrahim Uğur
Üye
6 ay 11 gün önce

Yollar hep boş bi araba bile yok özel izinle filan mi yapmış ne etmiş

mevlut olcy
Üye
mevlut olcy
6 ay 12 gün önce

Araplar accordla daha iyisini yapar 🙂

Özgür Güneş
Üye
6 ay 12 gün önce

Bu kanalı takip edin, efso videolar var

brkn
Üye
brkn
6 ay 12 gün önce

WARNING
THIS VIDEO WAS STAGED.

video altında kabak gibi herşeyin düzmece olduğunu açık ve net sekilde yazıyor zaten…

wpDiscuz