BMW M4 sürücüsü Moskova polisini drift yaparak geçti!

Yanlamacı Panpa!

9

Söylemeye gerek yok ama güvenlik nedenleriyle drift performans gösterileri pistte yapılmalıdır diyerek habere başlamak istiyorum. Rusya’dan BMW M4’lü bir genç, araç üstündeki hakimiyetini kanıtlamak için Moskova sokaklarında biraz lastik yakıyor.

Videonun açıklamasında gösterinin polis izni ile gerçekleştirildiği yazıyor olsa da bazı bölümlerde boş sokaklarda drift yaparken bazı bölümlerde ise şehir trafiğinin olduğu yerlerde gösterisini yapmakta. Üstelik videonun bir bölümünde polis memuru BMW M4 sürücüsünü durdurmak istiyor fakat şöför gelen uyarıyı umursamıyor bile. Tabi bu hareketlerden sonra video açıklamasına biraz şüpheci bakmamak elde bile değil.

Yıllar boyunca, kendini drift konusunda ispatlamak için internete video yükleyen sürücüler gördük. Ve bu Rus gencin göründüğü kadarıyla hakkını vermek gerek. Yeniden söylemek gerekmiyor ama bu gibi hareketleri kesinlikle halka açık yollarda yapmayı onaylamıyoruz. Her ne kadar tezat bir davranış olsa da kendisinin de dediği gibi; “Kendiniz tekrar etmeye çalışmayın, tehlikeli olabilir.”. Tavsiyen için çok teşekkürler, suçlu.

Kimler Neler Demiş?

9 Yorum "BMW M4 sürücüsü Moskova polisini drift yaparak geçti!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Haktan Karatepe
Üye

Zelimkhanshm adamdır!

ibougur
Üye

Yollar hep boş bi araba bile yok özel izinle filan mi yapmış ne etmiş

mevlut olcy
Üye

Araplar accordla daha iyisini yapar 🙂

Özgür Güneş
Üye

Bu kanalı takip edin, efso videolar var

brkn
Üye

WARNING
THIS VIDEO WAS STAGED.

video altında kabak gibi herşeyin düzmece olduğunu açık ve net sekilde yazıyor zaten…