Sürmek Lazım | Triumph İstanbul Barbekü Partisi Vlog

Yakın zamanda Triumph modellerinden birinin incelemesi mi gelse ?

21
4161

Ataşehir Triumph’ın daveti üzerine dün katıldığımız “Triumph İstanbul Burger Lab Hamburger Partisi” güzel geçti. Beklentilerine göre 2015’te iyi bir sezon geçiren Triumph, 2016’da hedeflerini büyütmüş. Etkinlikte görüştüğümüz Triumph İngiltere İhracat Sorumlusu Peter Huckin, önümüzdeki sezonda gelecek yeni modellerin ve etkinliklerin müjdesini verdi. Eğlenceli geçen bu etkinlik için Triumph İstanbul’a teşekkür ederiz.

 

Yorum Yaz

21 Yorum "Sürmek Lazım | Triumph İstanbul Barbekü Partisi Vlog"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
orhan-tifosi
Üye
orhan-tifosi
5 ay 26 gün önce

arkadaşlar videonuzu beğendim. o and ın meşur beğen butonuna bastım.. fakaaatt otomobillere bu kadar yakın geçtiğiniz sürece, sizi kast etmiyorum ama ters yönde gitme, kaldırımdan gitme gibi kuralları herkesten daha fazla takmama vs gibi durumlar devam ettiği sürece motorları taşıt olarak görmeyeceğimi ve saygı göstermeyeceğimi de burdan iletmek istedim 😀 istediğiniz kadar kızabilirsiniz bu yorumumdan dolayı 🙂

cenk
Üye
cenk
6 ay 17 gün önce

Tı-ra-yump zerre umrumda değil, KTS’ ye birşey olmasın. Ankara’ dan çıkıp gelen harbi adamdır kendisi. Umarım kısa zamanda otopark ekibi olarak kendisi ile de güzel bir söyleşiniz olur… Tı-ra-yump’ ı da ele alırsınız inşallah… güzel atardı; özlemişiz böyle kibar atarları memlekette.

Huseyin35
Üye
Huseyin35
6 ay 27 gün önce

Güzel video olmuş videoların devamını bekleriz KTS ile bir video gelir mi ?

istanbul
Üye
istanbul
6 ay 27 gün önce

Sürmek laım ekibi, Motorun performansını anlatmak için bir test istiyorum. Mümkünse 125 cc motor ile yapılsın. Ataşehir şehir merkezinden, Mecidiyeköy’deki plazalara ulaşım testi yapılsın. Yada Maslaktaki plazalara gidilsin. Bakalım ne kadar süre, ne kadar yakıt tüketiyor.
İstanbul’luya motorun performansını uygulamalı gösterin. Ama dediğim gibi 125 – 150 cc bir scooter ile yapın.

istanbul
Üye
istanbul
6 ay 27 gün önce

Hatta park edilmesinden, diğer pratik özelliklere deyinin

Onur
Üye
Onur
6 ay 27 gün önce

Arkadaşlar günlük hayatta motosiklet kullanmasanız bile en az bir kere gidin bir motosiklet eğitimi alın. Hem motorun yoldaki davranışlarını anlamış olacaksınız hem de arabaya hakimiyetinizin geliştiğini hissedeceksiniz. Sürmek Lazım ve otopark.com’ un bu iki dünyayı birbirine tanıtma çabası muhteşem bence. Bundan sonra motosiklet eğitim kurumlarını tanıtan bir video çekilebilir mi acaba? Hatta ilk eğitime giden de And Mehmet Çetin olabilir?

wpDiscuz