Irak/Erbil’de Toyota Land Cruiser inceledik ve sizler için Erbil’deki otomobil piyasası ile ilgili bilgiler verdik. Son olarak Ford Mustang buluşmasına konuk olduk. Keyifli seyirler…

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

38 Yorum "Toyota Land Cruiser incelemesi (Bonus: Irak/Erbil caddeleri ve Mustang 5.0!)"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
nerobi
Üye

Sağolun video için.
Orada vergiler çok düşük heralde?

serozil
Üye

Türkiye’de olmayan, veya yüksek hacimli olması dolayısıyla bulunması çok zor olan araçları da otopark’ta görebilmek çok güzel. Devamını bekliyoruz.
Özellikle hyundai ve kia’nın Türkiye’de olmayan modellerini inceleyebilirseniz çok sevinirim.

Berkan Türemen
Üye

İnceleme çok iyi olmuş. Yüksek hacimli araçların testlerini de bekliyoruz…

Benim hep merak ettiğim bir konu var, çöl ikliminde olunması nedeniyle hava filtreleri ne kadarda bir değişiyor orada? Daha sık oluyor mu?

+1 Üniversiteye her gün R8 ile gelen elemanın da nereden geldiğini plakalar sayesinde çözmüş oldum.

furkang
Üye

Burda eleştirilenler Türkiye paketinde yok.Siz Bir 2016 Gmc yukonu bile ekransız o tek renk ekranlardan alabiliyorsunuz.Ama türkiyeye fulle yakın geliyorlar.

furkang
Üye

Peki ben 160bin euro versemde Türkiyeden aldığımda aynı plastik mi kullanılmış oluyor?/Zaten biraz daha elitlik konfor isteyenler Lexus İnfinity gibi modellere yöneliyorlar değil mi?

kullaniciadi
Üye

Buraya üye olan arkadaşlarımızın hemen hepsi okumuş tahsilli insanlar olmasına rağmen bazı konularda bayağı cahil kalmışlar, Erbil’i arap şehri zannediyorlar. Erbil; Irak Kürdistan Bölgesel yönetiminin başkentidir arkadaşlar. Kürtçe adı Hewler’dir. Nüfusun büyük kısmı Kürt’tür, Türkmen’ler, Arap’lar ve Süryani’ler de var, hepsi bir arada yaşıyor. Videoyu paylaşan arkadaşımız daha iyi biliyordur gerçi. Arap alfabesi kullanılıyor diye arap değiller, arapça konuşmuyorlar yani. Konuştukları dil Soranice (Kürtçe lehçesi). Ama tabiiki Arap’lar dillerini kullanıyor, kimse engellemiyor onları! Emeğine sağlık hocam video için, yanı başımızdaki komşu ülkemiz hakkında aydınlatmış oldun birçok insanı. Umarım bizim ülkemizde de yaşam koşulları, refah düzeyi daha iyi seviyelere gelir.