VLOG | Peugeot 3008 Lansmanı

Saffet Üçüncü ile beraber inceledik...

32

Doğan Kabak, 3008 lansmanı için Paris’teydi.

32
Kimler Neler Demiş?

avatar
21 Comment threads
11 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
one more milehknbqre46330cifoobarmecheng Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
one more mile
Üye
one more mile

Aylık 2 bin ila 4 bin lira arası maaş kazanıp, aileden şanslı değilseniz 200 bin ila 400 bin arası ev kredisine girip bir aile kurmaya çalıştığınız ülkede dünyanın en pahalı akaryakıtı ve vergi sistemi uygulanıyorsa hayalinizdeki Range Rover’a binmeniz imkansız. Bu konuda hemfikir değilseniz devamını okumayın. Peki ya hayalinizdeki Range Rover c sınıfı suv fiyatına başka logo altında ayağınıza gelirse? Yani bilmiyorum şimdiden kaç bin kişi telaffuz etmiştir bunu ama gözün gördüğünü de kuldan gizlemenin lüzumu yok. Bu benim hayatımda gördüğüm en güzel taklit. Profilden bakınca ön farların ve motor kaputunun silüeti direk Land Rover. Yan aynalar için zaten direk… Read more »

e46330ci
Üye
e46330ci

şahsen saffet reyizi otopark ekibinde görmekten mutluluk duyardım. mühendisliği çok iyi biliyor ve kendini çok güzel ifade ediyor.

foobar
Üye
foobar

İngilizce çeviriyi yapan arkadaşa ayrıca teşekkür etmek lazım. Çok kaliteli bir çeviri. Büyük emek var.
Saffet Abi’nin anlatırkenki heyecanı da etkileyici. Adam yaşarayak anlatıyor.
Bu içtenlik için otopark.com’a teşekkürler.

adnaninan
Üye
adnaninan

Şimdiye kadar keyif aldığım en iyi video diyebilirim. Saffet Abi olaya müthiş renk katmış. Ekibin emeğine sağlık. (Montaj dahil :))

denizyenilmez_
Üye
denizyenilmez_

Mazda 6 testini izleyin arkadaşlar. https://www.youtube.com/watch?v=9UmtZoSgylw Dakka 14 ten sonrasına dikkatinizi çekiyorum. Dalga geçiyorlar ve biz buna bayılarak bu sitede zaman geçiriyoruz. O samimiyetsizliği eleştiriyorlar hem de bizim seveceğimiz tarzdan. Gelelim bugune, Saffet abinizin anlattıgı detaylar gerçekten hoşunuza gidiyorsa ve Otopark doğru yolda diyebiliyorsanız bence yanlış yerdesiniz.

berkay44
Üye
berkay44

Saffet’in tarzı bu ve konuk olmuş yayına bundan sonraki videolarda olursa haklısın derim ama ilk videoda bunu demek saçma bence

hknbqr
Üye
hknbqr

oturup videoyu tekrar izledim. bence son derece haklısın. reyis falan deyip yerlere göklere sığdıramadığınız adam f1 deki güzelim v10 sesi için gürültü kirliliği ifadesini kullanmıştı. ben şahsen o adamın yaptığına otomobil testi diyemem. https://www.youtube.com/watch?v=8DGP2iS9DNE Bahsettiğim ifadeyi bu videoda kullandı. 15. dakikadan sonrasını izlerseniz görürsünüz.
İlk zamanlardaki samimiyet kalmadı maalesef. Ben sürekli tıkanan kameralardan ilk canlı yayınlarınızı arar oldum. Kalite beklerken bunu kastetmemiştim.