Volkswagen firmasının bu seneki Wörthersee buluşması kaldığı yerden devam ediyor. Bu günlerde tanıtılmış olan konsept ise Golf R Variant Performance 35.

Volkswagen’in Sachsen tesislerindeki stajyerler tarafından yaratılmış olan konsept kuvarsit ve kasırga temalı bir gövde desenine ve sportif hava girişli bir kaputa sahip. Otomobil ayrıca kırmızı kaliperlerle donatılmış güçlü bir fren sistemi ve hafifletilmiş alaşım jantları ile kendisini standart bir Golf R’dan ayırıyor.

Büyük değişiklikler aracın iç kısmında da devam ederken Rolls-Royce ile özdeşleşmiş yıldız görünümündeki tavan aydınlatması kullanılmış. Bununla da kalmayan ekip 12 hoparlörlü, 2500 watt ses çıkışına sahip bir müzik sistemini de otomobile eklemiş.

Otomobil, gücünü VAG grubunda görmeye alışık olduğumuz 2.0 TSI 4 silindirli motordan alırken, bu motor hafif geliştirmelerle birlikte 350 beygir gücü üretiyor. Volkswagen detaylı bir açıklamada bulunmamış olsa da otomobilin 6 ileri çift-kavrama şanzıman ve 4Motion dört çeker sistemi ile gelmesi beklenirken, eğer bu veriler doğru ise 0 km/s hızdan 100 km/s hıza 5 saniye gibi bir sürede ulaşacağı tahmin ediliyor.

 

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1
2
0
 
3
Tarık Erbaşghrozenmrmst
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mrmst
Üye
mrmst

Keşke biraz daha fotoğraf olsaydı

ghrozen
Üye
ghrozen

aynen dostum katılıyorum.sadece bu haber için değil bütün haberlerde olabildiğince fazla fotoğraf olması daha güzel oluyor.editörler bunu dikkate alsın:)