Ford’dan çok hızlı babalar günü kampanyası

Ford, bir baba ile oğlun tatlı mücadelesini konu alan Babalar Günü kampanyasıyla bizleri ralli tutkunu bir ailenin hikayesiyle buluşturuyor. Videonun kahramanları ise hayatını ralliye adamış usta pilot Serdar Bostancı ve yine kendisi gibi şampiyonluktan şampiyonluğa koşsa da babasının gözünde daima küçük kalacak oğlu Murat Bostancı!
Otomobil sporuyla 10 yaşlarında tanışan ve sayısız şampiyonluk kupası kucaklayan Serdar Bostancı, Castrol Ford Team Türkiye Direktörü olarak şu an genç yetenekleri keşfederken, babasının izinden giden Murat Bostancı ise Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotu olarak hızını her geçen gün artırıyor.
Türkiye’nin gelmiş geçmiş ilk baba-oğul şampiyon ikilisini Babalar Günü kampanyasında bir araya getiren Ford, bütün çekişmelere rağmen babalar ve oğulların dostluğunun bir ömür süreceğini anlatıyor.
Gelin, bu rekabetli ve eğlenceli Babalar Günü kutlamasını birlikte izleyelim.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Ford’dan çok hızlı babalar günü kampanyası"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Ateş
Üye

Harika bir reklam olmuş, çok başarılı. Yalnız Mustang’in 5.0 V8 haricinde ki motor versiyonunu kim niye alır veya niye satılır anlamadım 2.3 Ecoboost motor nedir arkadaş ?

ueb
Üye

çok güzel bir reklam olmuş…tüm babaların babalar günü kutlu olsun…

hasankelebek
Üye

Çok iyi olmuş…

inzfatih
Üye

mustang baskadir ya, birde yeni modelde geri vitesi ile birinci vitesi yapabilselermis super olcakmis 🙂