Ken Block Top Gear için aday olursa

4
Ken Block Top Gear için aday olursa

Top Gear Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May üçlüsü ile yaşanılan ayrılıktan sonra bitmenin eşiğine gelmişti. Program kadrosunu yeniden kurarak yayın hayatına devam etmekte ancak şu ana kadar yayınlanmış üç bölümün izlenme rakamları giderek azalmakta. İlk bölümün izlenme sayısı 3. bölüme gelindiğinde 1/3 oranına kadar düşmüş durumda.

Ekibe yeterli zaman verilip, ”Onların “bu formata uygun hareket etmelerini bekleyip” en iyi sunum senaryosunu umut etmek mi? Yoksa beklentinin aniden gelişen bir başarı öyküsüne mi dönüşeceği?” soruları ise BBC’nin programdan beklentisi ile doğru orantılı olarak değişebilir.

Ken Block ismini duyduğunuzda aklınıza otomobillerle yapılabilecek eğlenceli işler geliyor değil mi? Ken Block’un mükemmel/mükemmele yakın driftler yapabildiğini Gymkhana serisi ile görmüştük ama onun başka hangi yeteneklere sahip olduğunu, özellikle televizyon programı anlamında, bilmiyoruz. Eğer bu düşünce gerçek olsaydı belki de Top Gear’ın eğlenceli ve umarsız havasına geri dönebilirdi.

İzleyeceğiniz video ise Top Gear ekibi toplanırken Ken Block’un gerçekleştirdiği görüşme. Öncelikle 845 beygir gücündeki 4 çeker Mustang’iyle beraber tozu dumana katan Ken Block bu gösteriden sonraysa Chris Evans ile görüşmesini gerçekleştiriyor. Chris Evans bu duruma gayet olumlu bir tepki verirken Ken Block’un planları Stig’in tek bir kelime etmemesi ile beraber son buluyor 🙂

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ali Serdar GÖKzenesturhan Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
zenesturhan
Üye
zenesturhan

aha mevzu var 😀

zenesturhan
Üye
zenesturhan

stig mevzuyu konuşarak değilde bilek gücü ile halleder 😉