İlk Sürüş | BMW M2


Doğan Kabak, Macaristan Hungaroring pistinde gerçekleştirilen basın etkinliğinde yeni BMW M2’yi kullanıyor.

Kimler Neler Demiş?

19 Yorum "İlk Sürüş | BMW M2"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Zyklon
Üye

kamera acısı neden sadece aracın ıcındekılerı gorecek sekılde ayarlanmış anlasılır gıbı degıl?? hem yolu hem de sağ alt kösede kadranları gosterecek sekılde bır cekım ve montaj yapılsa daha ıyı olmaz mı? cekım yapan kısılerle ılgılı bır sorunumuz yokihemen yanlıs anlasımasın ama bır araba var ve sadece gıdıyor ama nasıl gıdıyor,kac devır hangı hız da vıraja gırıs cıkıs vs ızleyen kısılerın hıcbır fıkrı olmuyor,kısacası ızleyenın gozuyle cekım yapılmalı…

Igor
Üye

Sinan ve andın teknik bilgi ve otomobilin ince detaylarını anlatan tadına doyulmaz videolarından sonra Doğan’ın komedyen olma endişesi içerisinde çektiği videolarla oto-park.com şekil değiştiriyor gibi. Bence bu durum eski otopark takipçilerinin kolaylıkla alışabilecekleri bir değişiklik değil. Ortada ne Sinan’ın ince esprileri var ne And’ın ince detaylara yaptığı vurgular var. Sadece kendini tatmin amacıyla çekilmiş birvideo gibi duruyor. Yapılan yorumlara baktığımda böyle düşünenin yalnız ben olmadığım görünüyor. Doğan abiden komik video,hahaha Doğan abi, gibi videonun komikliğini ön plana çıkartan yorumlar çoğunlukta.

Coachya
Üye

And’ın hisleri çok iyi aktaran anlatımı, Sinan’ın teknik bilgisi otopark’ın vazgeçilmezleri. Ama @doğankabak iyiki gelmiş. Etrafındaki insanları mutlu eden adamlardan.

assettocorsaa
Üye

Video gayet eğlenceli, akıcı. Öncelikle elinize sağlık. 1 saat sürse sıkılmadan izlenir. Amma ve lakin yanlış anlamazsanız ufak bir eleştiri yapacağım. O da içerikle ilgili. Malesef aracın sürüşüyle ilgili pek bilgi vermiyorsunuz. Sadece bir yerde “çok iyi dönüyor” duydum. Frenler süper, motor sesi çok iyi. Bu kadar. Bence bu yeterli değil. Yabancı kanalların özellikle bimmerpost’un ilk sürüş videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Zamanla gelişeceğinizi biliyorum. Sadece belirtmek istedim.

Necati Erdoğan
Üye

Çok eğlenceli her zamanki gibi, Doğan Kabak farkı 🙂