Hyundai’nin popüler SUV modeli Tucson, 2016 J.D. Power en çekici ve en kullanışlı otomobil kategorisinde birinci olarak ödül kazandı. 77 farklı marka ve model arasında yapılan kullanıcı araştırmasına göre Tucson özellikle konfor ve motor performansında öne çıktı.

Amerika başta olmak üzere tüm dünyanın en saygın otomotiv araştırma ve analiz kuruluşu olan J.D. Power, Hyundai Tucson’un performansının, tasarımının ve kullanışlılığının ne denli başarılı olduğunu kullanıcıları arasında yaptığı araştırmalarla kanıtlamış oldu. Tucson, tüm küçük SUV’lar arasında en yüksek skorlara imzasını atarken özellikle yakıt ekonomisi, koltuk rahatlığı, yükleme kapasitesi, görüş kalitesi, sürüş özellikleri, iç mekan ferahlığı, havalandırma ve navigasyonlu multimedya sistemiyle kullanıcılarının beğenisini kazandı.

4×2 ve 4×4 çekiş sistemlerine sahip Hyundai Tucson, 1.6 litre benzinli Turbo ve 2.0 litre dizel motor seçeneklerine sahip. Manuel ve otomatik şanzımanlarla satın alınabilen Hyundai Tucson, sportif ve modern çizgilerden oluşan tasarımı ve oldukça kullanışlı ferah iç mekanıyla da satın alım sürecinde etkili rol oynuyor.

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "En kullanışlı ve en çekici SUV: Hyundai Tucson"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
dersim62
Üye

bu sınıf bir araba alacaklara ilk tavsiyem ama turbo 7 ileri olacak tabi

ReNeReNe
Üye

Vw olsaydı her yerde görür çok hızlı şekilde ilgi çekiciliği azalırdı 😉 Daha az satılsın değerli olsun derim .

saygan utku
Üye

Güzel araba yaa

berkay44
Üye

fiyatı ile sundukları baya iyi,sürünce o çalışılmışlığı anlıyorsunuz zaten bende çok beğeniyorum 🙂

berkay44
Üye

bu araba bir vw olsaydı şimdi burada 20 tane yorum olurdu