Eğer Forza konusunda kendinize güveniyorsanız yepyeni bir Focus RS kazanma şansınız var! Electronic Sports League (ESL) tarafından düzenlenen Forza turnuvasında iki klasman bulunmakta ve turnuva klasik bir düzene sahip.

İlk mücadelenin 8 Ağustos’ta yapıldığı turnuvaya katılabilmeniz halen mümkün. Focus RS kazanmak isteyen katılımcıların ise turnuvanın ilk üç haftasında en iyi 128 oyuncu arasına girmeleri gerekmekte. 3 haftalık mücadelenin her bir haftasında farklı bir otomobil ve pist kullanılıyor ve şaşırtıcı olmamakla beraber kullanılan otomobillerin hepsi Ford modellerinden seçilmiş. Kullanılabilen modeller ise 2015 Ford Mustang GT, 2013 Ford Formula EcoBoost 200 ve 2016 Ford Racing GT Le Mans #66 olarak açıklandı.

Son 128’e kalanlar ise farklı bir mücadele ile ilk önce 16, sonra 4 oyuncu kalana kadar elenecek. Geriye kalan 4 kişi ise 4 Ekim’de yapılacak olan finallere katılmaya hak kazanacak.

Turnuvadan Focus RS kazanamasanız bile muhtemelen eve eliniz boş dönmeyeceksiniz. Focus RS dışında Microsoft’un yeni Xbox’ı, Elite oyun kolunu kazanma şansınız da bulunmakta. Katılımcıların daha az mücadeleci olanlarına ise verilecek ödüller oyun içi satın alımlar arasından seçilecek.

Mücadeleye katılmak için ESL’in sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Forza Turnuvası ile Ford Focus RS kazanma şansı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ali_tremonti
Üye

Lan focus rs lan ?

M. Egemen Yılmaz
Üye

Xbox da yok forza da yok 😀

ali_tremonti
Üye

X boxum yok ?