İlk Sürüş | Honda HR-V

Kimler Neler Demiş?

20 Yorum "İlk Sürüş | Honda HR-V"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
heyv18
Üye
Sinan hatatatat hayranin olarak bu testi begenmedim cunku araba da iyi degil tamam ama herhalde eski muthis dogal, neyse arac, ne hissettiyseniz aktardiginiz testler eski mekanik arabalar gibi tarih olacak uzulerek bunu hissettim cunku yillar once test izledigimde bu araba alinmaz bu araba harikaymis diye intiba ediniyordum simdi artik kafam karisiyor bu simdi ovmedi arabayi surusu iyi samziman kotu ama arabanin geri kalani soyle efendim araba yakiyor ama muthis keyif veriyor gibi yorumlar da yok ee ovmedi ama sovmedi de ?bu da katiksiz hissiyatim bu siz normal kahvaltinizida cekseniz izlerim ki su aralar testten ziyade onu izlerim ama eski mekanik… Read more »
johnTURK
Üye

B Suv veya Crossover sınıfında üst limit 80.000 tl’yi geçmemeli,ancak son çıkan modeller (cx-3 dizel 4×4 istisna olabilir ) bu limiti aşmaya başladılar,honda’nın zaten genel fiyatlandırma politikasını anlam verebilmek mümkün değil(2.0 accord ile hrv 1.5 otomatik arasında 35.000 tl fark var).
Honda “dayanıklı,sorunsuz” imajı’nın nimetlerinden maddi olarak faydalanmak istiyor.Servis’ten para kazanamıyoruz satarken kazanalım mantığı mı!! belki de…

Zulfadli
Üye

B-suv kadar gereksiz bir segment yok.Çoğunun alt yapısı yetersiz, b segmenti platformların üzerine şişme yelek giydirilmiş hali.Bir kaç marka dışında dört çeker,bağımsız süspansiyon vb suv hissiyatı verecek opsiyonlar bile sunulamıyor.Fiyatlarsa marka imajıyla prim yapmaya çalışanlarda c-suv ayarında.Normal şartlarda bu fiyat politikalarıyla yok olması gereken pazarlarsa günden güne büyüyor,ilginç!

glasius
Üye

Arka gizli kapı kolunu Walter Da Silva ilk olarak tasarladı. Önce Alfa 156 ve 147’ye daha sonra da Seat Leon’a uyguladı tasarımını. Tasarladığı otomobiller yalın ama genelde güzel çizgilere sahip bir abimiz.

Onur
Üye

Facebook sayfanızda bi bağlantıda lafı geçmişti, honda fanı bi ergen 2005 kasa hrv si olduğunu ve 60 la giderken başka bi araca çarptığını ve farının bile kırılmadığını söylemişti ona öyle gülmüştüm ki o cehalete ne anlatsan anlamazdı hatta anlatmıştık ama hala farın kırılmadığındaydı 😀 😀
Ne bileyim burda hrv görünce o eleman aklıma geldi güldüm yine 😀