İlk Sürüş | Peugeot 308 GTi & 208 GTi

Kimler Neler Demiş?

37 Yorum "İlk Sürüş | Peugeot 308 GTi & 208 GTi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi

Peugeot yeni modelleriyle ülkemizdeki marka imajını düzeltecek ve önyargıları yıkacaktır (208, 308, 2008, 3008, 5008, 508) v.s gibi modelleriyle. Peugeot son yıllarda dünya çapında ve ülkemizde iyi bir ivme yakalamaya başladı

Wolqun
Üye

Araçların torsen den dolayı iyi viraj aldığı ve frenlerinin iyi olduğu ve fiyatı dışında neredeyse hiçbir bilgi alamadık. Belki bu araçlar teste hiç gelmeyecek ve rakiplerine göre durumu nedir alınır mı vs vs gibi sorulara cevap olmayacak. Merak edilen araçlarla ilgili detaylarla alakalı 1-2 dakikalık izlenimlerinizi anlatan kısım olsa daha faydalı olacak bu videolar. Doğan bey’i, muhabbetini seviyorum ancak daha çok sadece “muhabbet” olmaya başladı içinde bulunduğu videolar. Bu durum son zamanlarda katıldığı tüm lansman ve testler için de söylenebilir.

assettocorsaa
Üye

Bence tekrar izleyin, çünkü çok daha fazlasına değinilmiş bu sefer. Adamlar piste çıkmış torpido genişliğine mi baksınlar?
Eksikler yok mu var, ama M2 videosuna göre ciddi gelişim var.

tanoca17
Üye

Arkadaşlar fiyat bu doluluğa göre sıfır bir araç için normal. İngiltere fiyatı 29.000 pound zaten bu da yaklaşık 115bin TL yapar. Ki orada bizdeki %45 ÖTV yok. Artı Peugeot bayileri özellikle galeride sergilenen bu tarz özel araçlar için ciddi indirim yapabiliyor sene sonlarında. Mesala Ankara’da galeride duran 2014 RCZ R’ın fiyatı 150bin iken 2015’te 120bin’e satıldığını duymuştum. Buarada RCZ R’a göre bu aracın günlük veya aile kullanımı çok daha pratik olduğu söylenebilir. Süspansiyonu en rahat spor arabalardan biri ve bagajı 420 lt. RCZ’de arka koltuk diye birşey yok nerdeyse.

tanoca17
Üye

Doğan Abi 208 GTi by Peugeot Sport’un iç mekanı normal 208 GTi’dan oldukça farklı renk döşeme kombinasyonuna sahip. İç mekan görüntüleri varsa onu da kısa bir video ile paylaşabilir misiniz? Araç galerilerde o haliyle olmadığı için bir türlü yakından göremedik.

Renard
Üye

fiyat harici herşey kabul edilebilir.

mehmettkantaci
Üye

benimde garibime giden şey fiyatının cok makul gorulmesı bana makul gorulmedı 🙁

123456mtn
Üye

Tüm opsiyonlara sahip dizel otomotik 308 den dizeli ve şanzımanı çıkarıp GTi ekleyin pahalı gelmeyecektir