Kamil Koç MAN dedi

3
82

Kamil Koç 30 adet MAN Lion’s Coach 2+1 VIP ile Rahat Hat filosunu daha da güçlendirdi.

Seyahat ve ticari araç sektörlerinin iki önemli markası Kamil Koç ile MAN, ‘yol arkadaşlığı’na devam ediyor.

Türkiye otobüsçülük tarihinin birçok ilke imza atan öncü markası Kamil Koç, Rahat Hat filosunu, satın aldığı 30 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP ile daha da güçlendirdi.

MAN ile işbirliği uzun yıllara dayanan Kamil Koç, ayrıcalıklı yolculuklar sunduğu Rahat Hat hizmetini 11 yıl önce 2+1 VIP dizilimli MAN Fortuna’larla başlatmıştı. Yıllar içinde bu işbirliğini güçlendirerek devam eden Kamil Koç, zaman içinde benzersiz avantajlar sunan 2+1 VIP koltuklu MAN Lion’s Coach’lar ile Rahat Hat filosunu güçlendirmeye devam etti.

Türkiye seyahat sektörünün öncü kuruluşu Kamil Koç, şimdi de 30 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüs alarak Rahat Hat filosuna önemli bir yatırım daha gerçekleştirdi.
Kamil Koç’a 38 koltuk ve Euro 6 motorlu MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüsler, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine Kamil Koç’tan ise Genel Müdür Cengiz Doğan, Operasyon Direktörü Çağatay Kepek ve Mapar Genel Müdürü Tanju Nayır’ın yanı sıra şirket yetkilileri katıldılar.

Yorum Yaz

3 Yorum "Kamil Koç MAN dedi"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Akın ulucan
Ziyaretçi
Akın ulucan
3 ay 17 gün önce

Sanırım kamil koç man ucuz diye filoya almış.

dersim62
Üye
dersim62
3 ay 18 gün önce

kamil koş en iyisidir

glasius
Üye
glasius
3 ay 19 gün önce

Kamil Koç’un MAN demesinin nedeni uygun fiyatıdır sadece.

wpDiscuz